Producent stoisk targowych

Event Logistica

Organizacja stoiska na targach w Dusseldorfie

stoiska targowe w Duesseldorfie

Dla przedsiębiorcy wzięcie udziału w targach zazwyczaj wiąże się z wysiłkiem, załatwianiem wielu spraw, pamiętaniem o szczegółach. Nie inaczej jest w przypadku wyjazdu na targi w Dusseldorfie. Chociaż targi w Niemczechważnym i opłacalnym wydarzeniem, przysparzają dodatkowej pracy. Co należy zrobić, planując stoisko i ofertę na targi w Dusseldorfie 2023, 2024 by udział w nich był udany?

Plan działania przed targami w Düsseldorfie

Po pierwsze, należy wybrać konkretne wydarzenie spośród wielu różnych. Dla przykładu targi medyczne Dusseldorf nie są jednym wydarzeniem; branży medycznej dotyczą targi Medica Dusseldorf oraz Compamed. Inne wydarzenia branżowe, jakimi są targi w Dusseldorfie 2023 to np. Metav o obróbce i wytwarzaniu metalu, Drupa – targi poligraficzne, GDS zrzeszające producentów obuwia i akcesoriów i wiele innych jak Euroshop, Glasstec, Tube Wire czy Valve World.

Po drugie, bardzo istotne jest stoisko, które zabierze się na targi. Niemcy to doskonałe miejsce, by zaprezentować swoją firmę, a stanowisko wystawiennicze może to znacząco ułatwić. Aby mieć pewność, że stoisko targowe będzie odpowiednie pod każdym względem, budowa, montaż i wykonanie stoiska powinny zostać zlecone profesjonalnej firmie, znającej realia targowe i wiedzącej, jakie stanowisko będzie najkorzystniejsze dla danego wystawcy. Stoiska targowe w Dusseldorfie 2023 nie mogą być tylko stolikiem i kilkoma krzesłami – na tak duże targi warto przygotować specjalne, przyciągające wzrok stoisko, które jednocześnie będzie wygodne i funkcjonalne.

Wcześniejsze przygotowanie, nawet na targi Dusseldorf 2024, obejmuje także tłumaczenie na angielski i niemiecki folderów, katalogów i ulotek; przygotowanie materiałów marketingowych oraz same działania promocyjne poprzedzające targi; wybór i rezerwację miejsca wystawowego; organizację transportu do Dusseldorfu oraz noclegów; wybór i przeszkolenie pracowników, którzy pojadą na targi. W przypadku prezentacji czy konferencji należy zadbać także o obecność tłumacza. Na miejscu głównym zadaniem jest już tylko szukanie partnerów biznesowych i prezentacja własnej oferty.

Dlaczego warto wybrać targi Düsseldorf?

Wybór targów Dusseldorf może przynieść liczne korzyści firmom z różnych branż. Targi Düsseldorf skupiają się na różnych sektorach, od przemysłu, przez targi medyczne Dusseldorf po branże konsumenckie. Ekspercka specjalizacja pozwala firmom na skoncentrowane prezentowanie swoich produktów lub usług przed właściwą grupą docelową, co zwiększa skuteczność udziału w wydarzeniu. Udział w renomowanych targach Düsseldorf przyczynia się do wzrostu prestiżu firmy. Bycie częścią tak istotnych wydarzeń potwierdza pozycje marki oraz daje możliwość prezentacji się jako istotnego gracza rynku. Ponadto niemieckie targi są znane z wysokiego poziomu profesjonalizmu organizacyjnego. Dusseldorf nie jest wyjątkiem, doskonała infrastruktura, skuteczna logistyka oraz profesjonalne podejście organizatorów sprawiają, że uczestnictwo w wydarzeniach jest komfortowe i efektywne.

 

Obszar działań

Frankfurt, Dusseldorf, Monachium, Norymberga, Berlin, Hannover, Stuttgart, Kolonia, Londyn, Paryż, Barcelona, Mediolan, Dubaj, Monako, Kazachstan, Norwegia, Szwecja, Włochy