Producent stoisk targowych

Event Logistica

Organizacja stoiska na targach w Dusseldorfie

stoiska targowe w Duesseldorfie

Dla przedsiębiorcy wzięcie udziału w targach zazwyczaj wiąże się z wysiłkiem, załatwianiem wielu spraw, pamiętaniem o szczegółach. Nie inaczej jest w przypadku wyjazdu na targi w Dusseldorfie. Chociaż targi w Niemczechważnym i opłacalnym wydarzeniem, przysparzają dodatkowej pracy. Co należy zrobić, planując stoisko i ofertę na targi w Dusseldorfie 2021, 2022 by udział w nich był udany?

Plan działania przed targami w Dusseldorfie

Po pierwsze, należy wybrać konkretne wydarzenie spośród wielu różnych. Dla przykładu targi medyczne Dusseldorf nie są jednym wydarzeniem; branży medycznej dotyczą targi Medica oraz Compamed. Inne wydarzenia branżowe, jakimi są targi w Dusseldorfie 2021 to np. Metav o obróbce i wytwarzaniu metalu, Drupa – targi poligraficzne, GDS zrzeszające producentów obuwia i akcesoriów i wiele innych jak Euroshop, Glasstec, Tube Wire czy Valve World.

Po drugie, bardzo istotne jest stoisko, które zabierze się na targi. Niemcy to doskonałe miejsce, by zaprezentować swoją firmę, a stanowisko wystawiennicze może to znacząco ułatwić. Aby mieć pewność, że stoisko targowe będzie odpowiednie pod każdym względem, budowa, montaż i wykonanie stoiska  powinny zostać zlecone profesjonalnej firmie, znającej realia targowe i wiedzącej, jakie stanowisko będzie najkorzystniejsze dla danego wystawcy. Stoiska targowe w Dusseldorfie 2021 nie mogą być tylko stolikiem i kilkoma krzesłami – na tak duże targi warto przygotować specjalne, przyciągające wzrok stoisko, które jednocześnie będzie wygodne i funkcjonalne.

Wcześniejsze przygotowanie, nawet na targi w Dusseldorfie 2022, obejmuje także tłumaczenie na angielski i niemiecki folderów, katalogów i ulotek; przygotowanie materiałów marketingowych oraz same działania promocyjne poprzedzające targi; wybór i rezerwację miejsca wystawowego; organizację transportu do Dusseldorfu oraz noclegów; wybór i przeszkolenie pracowników, którzy pojadą na targi. W przypadku prezentacji czy konferencji należy zadbać także o obecność tłumacza. Na miejscu głównym zadaniem jest już tylko szukanie partnerów biznesowych i prezentacja własnej oferty.

 

This website uses cookies to provide services at the highest level. Further use of the website means that you agree to their use.

Co Cię interesuje?

Stoisko targowe

Projekt i realizacja?

Wirtualne stoisko targowe

Projekt i realizacja?

Wirtualny Showroom

Projekt i realizacja?