Producent stoisk targowych

Event Logistica

Organizacja stoiska na targach w Dusseldorfie

stoiska targowe w Duesseldorfie

Dla przedsiębiorcy wzięcie udziału w targach zazwyczaj wiąże się z wysiłkiem, załatwianiem wielu spraw, pamiętaniem o szczegółach. Nie inaczej jest w przypadku wyjazdu na targi w Dusseldorfie. Chociaż targi w Niemczechważnym i opłacalnym wydarzeniem, przysparzają dodatkowej pracy. Co należy zrobić, planując stoisko i ofertę na targi w Dusseldorfie 2023, 2024 by udział w nich był udany?

Plan działania przed targami w Dusseldorfie

Po pierwsze, należy wybrać konkretne wydarzenie spośród wielu różnych. Dla przykładu targi medyczne Dusseldorf nie są jednym wydarzeniem; branży medycznej dotyczą targi Medica oraz Compamed. Inne wydarzenia branżowe, jakimi są targi w Dusseldorfie 2023 to np. Metav o obróbce i wytwarzaniu metalu, Drupa – targi poligraficzne, GDS zrzeszające producentów obuwia i akcesoriów i wiele innych jak Euroshop, Glasstec, Tube Wire czy Valve World.

Po drugie, bardzo istotne jest stoisko, które zabierze się na targi. Niemcy to doskonałe miejsce, by zaprezentować swoją firmę, a stanowisko wystawiennicze może to znacząco ułatwić. Aby mieć pewność, że stoisko targowe będzie odpowiednie pod każdym względem, budowa, montaż i wykonanie stoiska  powinny zostać zlecone profesjonalnej firmie, znającej realia targowe i wiedzącej, jakie stanowisko będzie najkorzystniejsze dla danego wystawcy. Stoiska targowe w Dusseldorfie 2023 nie mogą być tylko stolikiem i kilkoma krzesłami – na tak duże targi warto przygotować specjalne, przyciągające wzrok stoisko, które jednocześnie będzie wygodne i funkcjonalne.

Wcześniejsze przygotowanie, nawet na targi w Dusseldorfie 2024, obejmuje także tłumaczenie na angielski i niemiecki folderów, katalogów i ulotek; przygotowanie materiałów marketingowych oraz same działania promocyjne poprzedzające targi; wybór i rezerwację miejsca wystawowego; organizację transportu do Dusseldorfu oraz noclegów; wybór i przeszkolenie pracowników, którzy pojadą na targi. W przypadku prezentacji czy konferencji należy zadbać także o obecność tłumacza. Na miejscu głównym zadaniem jest już tylko szukanie partnerów biznesowych i prezentacja własnej oferty.