Producent stoisk targowych

Event Logistica

Jakie powinno być stoisko na targi w Monachium? Najważniejsze parametry

Stoiska targowe w Monachium

Targi w Niemczech to wydarzenia znane na całym świecie, na które przyjeżdżają przedstawiciele dużych, międzynarodowych firm. Każdy przedsiębiorca, który myśli o rozwoju swojej firmy, powinien udać się na targi w Monachium, by pozyskać nowych partnerów biznesowych. Przygotowanie do targów obejmuje m.in. zadbanie, aby stoisko wystawowe ułatwiało pracę zespołu. Z tego powodu warto zwrócić się o pomoc do firmy, dla której montaż stoisk nie stanowi najmniejszych trudności.

Gdzie udać się na targi? Niemcy, Monachium to dobry wybór

Choć połowa roku za nami, to wyjazd na targi w Monachium 2023 wciąż jest możliwy. Monachium słynie chociażby z takiego wydarzenia jak targi przemysłu odzieżowego i tekstylnego, konkretnie mogą to być np. targi ISPO, na których prezentowany jest sprzęt sportowy i moda sportowa. Najbliższe lata – czyli targi w Monachium 2023, 2024 – mogą być okazją do udziału w targach budowlanych, logistycznych czy transportowych. Popularne wydarzenia dotyczące branży budowlanej, przemysłowej i górniczej to m.in. targi Bau Monachium lub targi Bauma. Niezależnie od tematyki targów każdy wystawca chce, by jego stoiska targowe w Monachium były niezawodne pod względem technicznym, praktycznym i wizualnym. Aby mieć pewność, że sprzęt nie zawiedzie, najlepiej zdecydować, że budowa i wykonanie stoiska zostaną zlecone specjalistom ze znacznym doświadczeniem w projektowaniu stanowisk targowych.

Zanim zlecisz projekt stoiska targowego, powinieneś znać powierzchnię w hali targowej przeznaczoną dla twojej firmy. Od tego uzależniona jest wielkość stoiska i rozplanowanie jego poszczególnych elementów – to ważne, aby jak najlepiej wykorzystać przestrzeń do prezentacji produktów lub aby ułatwić kontakt z osobami odwiedzającymi stoisko.

Targi w Monachium 2023, 2024 to również okazja dla właścicieli firm oferujących biżuterię i zegarki (np. targi Inhorgenta) czy dla specjalistów zajmujących się różnego rodzaju rzemiosłem (np. targi Gandwerksmesse). Nie można zapomnieć o dobrze znanych targach automatyk i mechatroniki, jak np. targi Automatica.

 

Obszar działań

Frankfurt, Dusseldorf, Monachium, Norymberga, Berlin, Hannover, Stuttgart, Kolonia, Londyn, Paryż, Barcelona, Mediolan, Dubaj, Monako, Kazachstan, Norwegia, Szwecja, Włochy