Producent stoisk targowych

Event Logistica

Jak powinno wyglądać idealne stoisko wystawowe?

stoisko wystawowe

Targi są miejscem prestiżowych spotkań, gdzie firmy mogą zaprezentować swoje produkty, nawiązać nowe kontrakty, pozyskać nowych klientów. Aby firma odniosła na targach jak największy sukces potrzebne jest profesjonalne stoisko targowe, które przyciągnie uwagę zwiedzających tym samym umożliwi nawiązanie pierwszego kontaktu.

Co charakteryzuje profesjonalne stoisko wystawowe?

Aby wyróżnić się z tłumu w trakcie trwania targów firmy mają wiele pomysłów. Pierwszym krokiem jest starannie przygotowane stoisko targowe. Integracja nowoczesnych form prezentacji odgrywa w budowie targów bardzo ważną rolę. Duże ekrany można wyświetlać z różnymi treściami i szybko zapewnić napływ zainteresowanych klientów ofertą.

Do budowy stoiska targowego warto zatrudnić firmę, która działa na całym świecie i może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w tym zakresie. Do tego grona niewątpliwie należy firma Event Logistica. Stoisko wystawowe powinno być funkcjonalne i oferować pracownikom idealne warunki do negocjacji i spotkań z potencjalnymi partnerami. W najlepszym przypadku stoisko jest zaplanowane w taki sposobów, aby można było z niego korzystać kilka razy. Oszczędza to firmie wiele wysiłku, czasu i kosztów.

Pamiętaj o materiałach informacyjnych na stoisku targowym

Osoby odwiedzające targi nie zawsze mają czas na szczegółowe rozmowy z obsługą targową. Dlatego też firmy powinny być wyposażone w odpowiednią ilość materiałów informacyjnych: ulotki, katalogi. Wiele firm decyduje się na dostarczenie najważniejszych informacji w formie cyfrowej i rozdaje odwiedzającym stoisko jedynie ulotkę, na której wyświetla się kod QR, który prowadzi ich bezpośrednio do stron internetowych. Chodź wiele osób zabiera ulotki i katalogi na targach, to jednak szybko zapomina lub wyrzuca. W wielu przypadkach rozwiązania cyfrowe zwiększają efekt reklamowy wystąpień targowych.

Odpowiedni i wykwalifikowany personel do stoiska wystawowego

Dobór pracowników, których firma wysyła na targi czy inne tego typu wydarzenia, powinien być dokonany z pewną rozwagą. W końcu reprezentują oni firmę w trakcie trwania targów. W najlepszym przypadku, tworząc zespół targowy, decydujemy się na osoby z dużym doświadczeniem w marketingu i sprzedaży. Powinni wykazywać się odpowiednią postawą, być odporni na stres i mieć już duże doświadczenie na targach. W niektórym przypadkach warto swój zespół targowy powiększyć o hostessy, które mają duży wpływ na poprawę wizerunku danej firmy i zwiększenie sprzedaży.

Obszar działań

Frankfurt, Dusseldorf, Monachium, Norymberga, Berlin, Hannover, Stuttgart, Kolonia, Londyn, Paryż, Barcelona, Mediolan, Dubaj, Monako, Kazachstan, Norwegia, Szwecja, Włochy