Producent stoisk targowych

Event Logistica

Ograniczona przestrzeń nie stanowi żadnego problemu. Małe stoisko na targach może być równie skuteczne, co cały pawilon

Stoiska na targi

Organizatorzy konferencji oraz wydarzeń otwartych dla szerokiej publiczności zwykle starają się ściągnąć możliwie maksymalną liczbę wystawców i sprzedać jak najwięcej biletów. Dla promujących się trakcie takich eventów firm często oznacza to, że przygotowując swoje stoisko na targach dysponują niewielką przestrzenią do zagospodarowania materiałami marketingowymi oraz niezbędnym zapleczem. Takie trudne warunki to dla specjalistów z Event Logistica intrygujące wyzwanie – doskonała okazja, żeby wykrzesać z siebie wszystko co najlepsze.

Budżet na promocję ma ściśle określone limity? W takim razie zainwestuj w jakość na światowym poziomie

Niejednokrotnie na konferencjach wystawcy zostają podzieleni na kilka różnych kategorii. Najwięksi – czyli płacący najwyższe kwoty – mogą liczyć na szereg przywilejów. W tym najlepsze stanowiska: położone w najbardziej eksponowanych punktach hali, dodatkowo wyraźnie większe od pozostałych. Aczkolwiek mniejsze firmy, które nie mogą sobie pozwolić na takie horrendalne wydatki, wcale nie stoją na straconej pozycji. Jednak przygotowując swoje stoisko na targach powinny wyróżniać się daleko idącą kreatywnością… albo skorzystać z profesjonalnych usług ekspertów od marketingu wystawienniczego. Pracownicy Event Logistica z całą pewnością posiadają właściwe kompetencje do tego, aby podołać tego rodzaju zadaniu. Przygotowane przez nas stanowiska promocyjne pojawiały się niemal w całej Europie, w najbardziej prestiżowych obiektach oraz podczas szeroko komentowanych i omawianych eventów.

Jak kameralne stoisko na targach ma zwrócić na siebie uwagę? W Event Logistica mamy na to dobre patenty

Podstawowym celem, jaki przyświeca każdemu małemu i dużemu wystawcy, jest zostanie dostrzeżonym. Zarówno przez branżowe media, jak również licznych gości odwiedzających targi. Trzeba znaleźć efektywny sposób na to, aby ewidentnie wyróżniać się z tłumu. Dzięki temu można nie tylko dotrzeć z firmową ofertą do potencjalnych klientów, ale też bardzo dużo zyskać pod względem wizerunkowym. Event Logistica zrealizowała już wiele takich projektów, które pomimo braku hollywoodzkiego rozmachu skutecznie zwracały na siebie uwagę odwiedzających. Można je obejrzeć w dziale galeria. Zwykle bardzo dobre wrażenie na publiczności robią prezentacje multimedialne – najlepiej interaktywne, w naturalny sposób zachęcające do większego zaangażowania. Godnym rozważenia pomysłem będzie również zapewnienie gościom umilających czas atrakcji, w pewien sposób powiązanymi tematycznie z działalnością firmy. Na przykład kącik relaksacyjny, okulary wirtualnej rzeczywistości czy turniej w stołowe piłkarzyki.

Obszar działań

Frankfurt, Dusseldorf, Monachium, Norymberga, Berlin, Hannover, Stuttgart, Kolonia, Londyn, Paryż, Barcelona, Mediolan, Dubaj, Monako, Kazachstan, Norwegia, Szwecja, Włochy