Producent stoisk targowych

Event Logistica

Sala spotkań online, nowoczesny sposób wideorozmów

Sala spotkań online

Spotkania online to już dziś codzienność. Zebrania, rozmowy, konferencje czy szkolenia online odbywają się w przestrzeni internetowej – jest to nowy standard. Dlaczego tak łatwo i szybko przyzwyczailiśmy się do wirtualnych spotkań? Jakie są ich zalety?

Sala spotkań online, praktyczne zastosowanie

Spotkania stacjonarne wiążą się z zebraniem grupy osób w jednym miejscu, co oznacza konieczność wynajęcia odpowiednio dużej sali konferencyjnej, zapewnienie cateringu oraz zatrudnienie osób obsługujących wydarzenie. Natomiast sala spotkań online nie wymaga przygotowywania żadnego z tych aspektów. Wystarczy specjalnie zaprojektowana aplikacja oraz rozesłanie wirtualnych zaproszeń gościom, by dowolne spotkanie lub event się odbyły. Każda wideorozmowa czy nawet wideokonferencja z udziałem większej liczby osób może przebiec w komfortowych warunkach, z udziałem osób, które mogą znajdować się w dowolnym miejscu. Praca zdalna to codzienność wielu pracowników, dlatego także zebrania firmowe odbywają się na odległość – a do tego potrzebne jest niezawodne narzędzie.

Sala spotkań, zalety, mocne strony

Jedną z ważniejszych zalet, jakie zapewnia sala konferencyjna online, jest możliwość brania udziału w wydarzeniu z dowolnego miejsca. Spotkania zdalne są dostępne dla szerszego grona osób, ponieważ odległość przestaje być problemem – wystarczy mieć połączenie z internetem. Również dla osób prowadzących spotkanie jest to duże ułatwienie, wszelkie potrzebne materiały mogą znajdować się pod ręką. Co więcej, poprzez aplikację konferencja online może zostać nagrana, np. dla osób, które nie mogły uczestniczyć w spotkaniu lub do ponownego odtworzenia.

Sala konferencyjna online

Wirtualna sala konferencyjna do spotkań i szkoleń online

Obszar działań

Frankfurt, Dusseldorf, Monachium, Norymberga, Berlin, Hannover, Stuttgart, Kolonia, Londyn, Paryż, Barcelona, Mediolan, Dubaj, Monako, Kazachstan, Norwegia, Szwecja, Włochy