Producent stoisk targowych

Event Logistica

O czym należy pamiętać, wybierając stoiska wystawiennicze na targi w Berlinie?

stoiska na targi w Berlinie

W celu rozwinięcia swojej firmy i zwiększenia jej przychodów warto rozważyć wyjazd na targi. Niemcy są krajem, w którym odbywa się wiele wydarzeń branżowych przyciągających wystawców, inwestorów oraz potencjalnych klientów. Targi w Berlinie, będące okazją dla polskich przedsiębiorców, to m.in. targi turystyczne, motoryzacyjne, technologiczne i tekstylne. Planując wyjazd na targi do Berlina 2023, 2024 nie można pominąć tak ważnej kwestii jak stoiska targowe. Przemyślane, dobrze zaprojektowane stoisko znacznie ułatwia pracę wystawcy oraz pomaga w prezentacji towaru i prowadzeniu rozmów z osobami zainteresowanymi ofertą.

Stoisko na targi w Niemczech. Jakie powinno być?

Stoiska targowe w Berlinie będą się różnić w zależności od branży, w której działa firma, od oferowanych produktów lub usług, a także od wielkości dostępnego miejsca w hali wystawowej. Jednym z aspektów jest budowa stoiska. Może być otwarta, częściowo otwarta lub zamknięta. Im bardziej otwarte stoisko, tym zwiedzający mają łatwiejszy dostęp do niego. Najlepiej, aby budowa i wykonanie stoiska były dopasowane do charakteru targów. Inne potrzeby generują targi turystyczne ITB Berlin, inne targi elektroniki użytkowej IFA, a jeszcze czego innego wymagają wystawcy podczas targów biżuterii i zegarków Inhorgenta.

Część targów w tym roku już się odbyła, dlatego można spokojnie przygotowywać się na targi w Berlinie 2023, 2024. Jest wystarczająco dużo czasu, by wybrać firmę zajmującą się projektowaniem stoisk, by wykonała stoisko dostosowane do indywidualnych potrzeb. Na początek dobrze jest ustalić typ stoiska, który będzie najbardziej optymalny w danym przypadku. Wybierać można spośród stoiska szeregowego, narożnego, czołowego lub wyspy handlowej. Wybór jest uzależniony od dostępnego miejsca, zapotrzebowania na miejsce do prezentacji produktów, nastawienia na komunikację ze zwiedzającymi oraz posiadanego budżetu.

 

Obszar działań

Frankfurt, Dusseldorf, Monachium, Norymberga, Berlin, Hannover, Stuttgart, Kolonia, Londyn, Paryż, Barcelona, Mediolan, Dubaj, Monako, Kazachstan, Norwegia, Szwecja, Włochy