Producent stoisk targowych

Event Logistica

Budowa stoisk na targi w Poznaniu – co należy wiedzieć?

stoiska targowe Poznań

Odbywające się targi w Polsce to bardzo dobra okazja do tego, by zaprezentować swoją ofertę polskim klientom. Również targi w Poznaniu 2021 dają możliwość wypromowania produktów i usług lub poznania nowych partnerów biznesowych.  Uczestnictwo w targach wiąże się m.in. z projektem i budową stoiska wystawienniczego.

Stoiska targowe w Poznaniu – przygotowanie projektu i zabudowy

Co należy przygotować na targi? Polska to kraj, w którym przedsiębiorcy szybko się rozwijają, więc oczekiwania wobec nich rosną. Bardzo ważna jest zabudowa targowa, Poznań pod tym względem nie odróżnia się od innych miast. Budowa i wykonanie nowoczesnego stoiska targowego to kwestia złożona, obejmuje m.in. oprawę graficzną, rodzaj konstrukcji, wyposażenie stanowiska, oświetlenie, a także montaż stoisk w hali targowej.

Profesjonalna firma zajmująca się systemami wystawienniczymi zajmie się kompleksowo przygotowaniem stoiska i jego montażem. Można liczyć na fachowe doradztwo oraz indywidualne podejście. Ważne, aby projekt stoiska targowego był spójny z wizerunkiem firmy oraz uwzględniał cele wystawcy – ułatwienie bezpośredniego kontaktu z klientem, wyeksponowanie produktów bądź zaprezentowanie usługi.

Budowa stoisk na targach w Poznaniu

Budowa stoisk na targi w Poznaniu wymaga podobnie jak na wszystkich innych targach w Polsce odpowiedniego przygotowania i współpracy z profesjonalnymi firmami wystawienniczymi. Poniżej przedstawiamy poszczególne etapy procesu budowy stoisk targowych:

  1. Należy w pierwszej kolejności rozpocząć od znalezienia odpowiedniego firmy, która będzie się specjalizować w projektowaniu i budowie stoisk na targi w Poznaniu. Dobrze jest wybrać firmę z kilkunastoletnim doświadczeniem, pozytywnymi referencjami. Warto wziąć pod uwagę firmę Event Logistica, która od lat znana jest w środowisku wystawienniczym.
  2. Kolejnym etapem jest planowanie i projektowanie. Warto skonsultować się z firmą wystawienniczą w celu omówienia oczekiwań dotyczących projektowanego stoiska.
  3. Przygotowanie dokumentacji. Na tym etapie firma wystawienniczą skupia się na przygotowaniu niezbędnej dokumentacji, która będzie niezbędna do uzyskania zgody od organizatora targów na budowę targów w Poznaniu.
  4. Po uzyskaniu zgody organizatorów targów można przejść do montażu i dekoracji stoiska na targi. Firma wystawiennicza zadba o dostarczeniu niezbędnych materiałów, sprzętów i akcesoriów, aby stworzyć atrakcyjne i funkcjonalne stanowisko targowe.
  5. Kolejny etap to wyposażenie i branding. Warto upewnić się, że stoisko jest wyposażone w meble, sprzęt elektroniczny i inne elementy niezbędne do prezentacji produktów i usług. Przed samymi targami w Poznaniu warto przetestować stoisko i dokonać ewentualnych poprawek, aby upewnić się, że wszystko jest gotowe do ostatecznej prezentacji na targach w Poznaniu.
  6. Po zakończeniu targów firma wystawiennicza zajmuje się demontażem stoiska i usunięciem wszelkich pozostałości.Współpraca z firmą wystawienniczą podczas trwania targów w Poznaniu pozwoli firmie zoptymalizować proces budowy stoiska targowego, zapewni atrakcyjny wygląd stoiska i zwiększy szanse na sukces podczas imprezy targowej.

Oferta targów w Poznaniu

Odbywające się targi w Poznaniu to m.in. wydarzenia z branży mieszkaniowej, meblowej czy motoryzacyjnej. Popularne są także targi rolnicze, samochodowe i optyczne. Do Poznania zwiedzających i wystawców przyciągają szczególnie targi sprzętu medycznego SALMED. Warto również zainteresować się wydarzeniami takimi jak: Poznań Motor Show, SAWO (Międzynarodowe Targi Środków Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa) czy ITM Industry Europe (targi branży przemysłowej). Targi w Poznaniu 2021, 2022 będą się odbywać m.in. w obiekcie Międzynarodowe Targi Poznańskie.

 

Obszar działań

Frankfurt, Dusseldorf, Monachium, Norymberga, Berlin, Hannover, Stuttgart, Kolonia, Londyn, Paryż, Barcelona, Mediolan, Dubaj, Monako, Kazachstan, Norwegia, Szwecja, Włochy