Producent stoisk targowych

Event Logistica

Budowa stoisk na targi w Poznaniu – co należy wiedzieć?

stoiska na targi w Poznaniu

Odbywające się targi w Polsce to bardzo dobra okazja do tego, by zaprezentować swoją ofertę polskim klientom. Również targi w Poznaniu 2021 dają możliwość wypromowania produktów i usług lub poznania nowych partnerów biznesowych.  Uczestnictwo w targach wiąże się m.in. z projektem i budową stoiska wystawienniczego.

Stoiska targowe w Poznaniu – przygotowanie projektu i zabudowy

Co należy przygotować na targi? Polska to kraj, w którym przedsiębiorcy szybko się rozwijają, więc oczekiwania wobec nich rosną. Bardzo ważna jest zabudowa targowa, Poznań pod tym względem nie odróżnia się od innych miast. Budowa i wykonanie stoiska to kwestia złożona, obejmuje m.in. oprawę graficzną, rodzaj konstrukcji, wyposażenie stanowiska, oświetlenie, a także montaż stoisk w hali targowej.

Profesjonalna firma zajmująca się systemami wystawienniczymi zajmie się kompleksowo przygotowaniem stoiska i jego montażem. Można liczyć na fachowe doradztwo oraz indywidualne podejście. Ważne, aby projekt stoiska targowego był spójny z wizerunkiem firmy oraz uwzględniał cele wystawcy – ułatwienie bezpośredniego kontaktu z klientem, wyeksponowanie produktów bądź zaprezentowanie usługi.

Oferta targów w Poznaniu

Odbywające się targi w Poznaniu to m.in. wydarzenia z branży mieszkaniowej, meblowej czy motoryzacyjnej. Popularne są także targi rolnicze, samochodowe i optyczne. Do Poznania zwiedzających i wystawców przyciągają szczególnie targi sprzętu medycznego SALMED. Warto również zainteresować się wydarzeniami takimi jak: Poznań Motor Show, SAWO (Międzynarodowe Targi Środków Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa) czy ITM Industry Europe (targi branży przemysłowej). Targi w Poznaniu 2021, 2022 będą się odbywać m.in. w obiekcie Międzynarodowe Targi Poznańskie.

 

This website uses cookies to provide services at the highest level. Further use of the website means that you agree to their use.

Co Cię interesuje?

Stoisko targowe

Projekt i realizacja?

Wirtualne stoisko targowe

Projekt i realizacja?

Wirtualny Showroom

Projekt i realizacja?