Producent stoisk targowych

Event Logistica

Budowa stoisk na targi w Poznaniu – co należy wiedzieć?

stoiska targowe Poznań

Odbywające się targi w Polsce to bardzo dobra okazja do tego, by zaprezentować swoją ofertę polskim klientom. Również targi w Poznaniu 2021 dają możliwość wypromowania produktów i usług lub poznania nowych partnerów biznesowych.  Uczestnictwo w targach wiąże się m.in. z projektem i budową stoiska wystawienniczego.

Stoiska targowe w Poznaniu – przygotowanie projektu i zabudowy

Co należy przygotować na targi? Polska to kraj, w którym przedsiębiorcy szybko się rozwijają, więc oczekiwania wobec nich rosną. Bardzo ważna jest zabudowa targowa, Poznań pod tym względem nie odróżnia się od innych miast. Budowa i wykonanie nowoczesnego stoiska targowego to kwestia złożona, obejmuje m.in. oprawę graficzną, rodzaj konstrukcji, wyposażenie stanowiska, oświetlenie, a także montaż stoisk w hali targowej.

Profesjonalna firma zajmująca się systemami wystawienniczymi zajmie się kompleksowo przygotowaniem stoiska i jego montażem. Można liczyć na fachowe doradztwo oraz indywidualne podejście. Ważne, aby projekt stoiska targowego był spójny z wizerunkiem firmy oraz uwzględniał cele wystawcy – ułatwienie bezpośredniego kontaktu z klientem, wyeksponowanie produktów bądź zaprezentowanie usługi.

Oferta targów w Poznaniu

Odbywające się targi w Poznaniu to m.in. wydarzenia z branży mieszkaniowej, meblowej czy motoryzacyjnej. Popularne są także targi rolnicze, samochodowe i optyczne. Do Poznania zwiedzających i wystawców przyciągają szczególnie targi sprzętu medycznego SALMED. Warto również zainteresować się wydarzeniami takimi jak: Poznań Motor Show, SAWO (Międzynarodowe Targi Środków Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa) czy ITM Industry Europe (targi branży przemysłowej). Targi w Poznaniu 2021, 2022 będą się odbywać m.in. w obiekcie Międzynarodowe Targi Poznańskie.