Producent stoisk targowych

Event Logistica

Stoiska targowe w Dubaju – jak się przygotować?

Stoiska targowe

Udział w międzynarodowym wydarzeniu branżowym, jakim są np. targi w Dubaju 2023, to okazja do tego, by nawiązać nowe biznesowe znajomości oraz zaprezentować ofertę swojej firmy. Choć wzięcie udziału w targach w tak odległym mieście oraz zadbanie o stoiska targowe w Dubaju wymagają więcej wysiłku niż przygotowanie się do targów w Polsce, może to być wysiłek bardzo opłacalny i przynoszący długofalowe korzyści.

Sukces na targach – praktyczne wskazówki

Na sukces na targach należy zacząć pracować znacznie wcześniej niż wraz z godziną rozpoczęcia się wydarzenia. Niezwykle istotna jest kampania marketingowa poprzedzająca targi. Dubaj to miasto, w którym często odbywają się wydarzenia branżowe, dlatego aby zostać zauważonym, trzeba wcześniej uprzedzić o swojej obecności na targach. Ponadto na promocję własnej marki na targach składa się m.in. atrakcyjne stoisko targowe, które zachęca uczestników wydarzenia do podejścia i zapoznania się z propozycją wystawcy. Z tego powodu tak ważne jest zadbanie o to, by budowa stoisk w Dubaju przebiegła pomyślnie, a same stoiska były efektowne oraz wygodne w użytkowaniu.

Znacznie wcześniej należy też określić grupę docelową, która może być zainteresowana ofertą. Następnie dopasowuje się jej szczegóły pod kątem preferencji odbiorców. Ważne jest, aby katalogi i foldery, które będą dostępne na targach, przetłumaczyć na język angielski i/lub arabski. Jedną z ostatnich czynności przed wyjazdem na wydarzenie, jest zaplanowanie podróży służbowej oraz przygotowanie pracowników, którzy będą na nim obecni.

Równie ważne co oferta i dobre przygotowanie zespołu są stoiska targowe w Dubaju. Najlepsze stoiska wystawiennicze to takie, dzięki którym można zaprezentować walory swoich produktów lub usług i jednocześnie ułatwić kontakt między wystawcą a potencjalnym klientem. Aby mieć pewność, że wykonanie i budowa stoisk w Dubaju zostaną wykonane profesjonalnie, należy zwrócić się do specjalistów z bogatym doświadczeniem i indywidualnym podejściem do potrzeb klienta. Targi w Dubaju 2023, 2024 umożliwiają zaprezentowanie swojej firmy szerokiemu gronu odbiorców, a to może przełożyć się na jej rozwój i zwiększenie przychodu.

Na temat targów za granicą można również poczytaj w artykule "Jak przygotować się na targi zagraniczne"

 

Obszar działań

Frankfurt, Dusseldorf, Monachium, Norymberga, Berlin, Hannover, Stuttgart, Kolonia, Londyn, Paryż, Barcelona, Mediolan, Dubaj, Monako, Kazachstan, Norwegia, Szwecja, Włochy