Producent stoisk targowych

Event Logistica

Jak podnieść wizerunek marki? Wykorzystaj nowoczesne rozwiązania

Stoisko wystawowe

Kiedy większość firm skupia swoją uwagę na tych samych walorach w kampaniach reklamowych warto się zastanowić w jaki inny sposób zachęcić klientów do swoich produktów i usług. Trzeba niewątpliwie postawić na kreatywne rozwiązania, znaleźć nowe możliwości. Skupić się na innych drogach promocji, w których sukces w większym stopniu zależy od dobrego pomysłu i zmysłu do działania.

Zaprezentowanie się przed szeroką grupą widzów na stoisku wystawowym zapewnia najwięcej informacji zwrotnych

Spot, bilboard reklamowy, filmik w Internecie nie budzą u potencjalnych klientów  żądzy zakupu. Dla wizerunku marki liczą się bardziej spersonalizowane środki przekazu. Takich jak media społecznościowe, targi wystawiennicze, konferencje czy też eventy. Jak zatem skutecznie zmierzyć poziom sympatii od marki, albo sprawdzić jakie skojarzenia budzi identyfikacja wizualna?

Wszelkie wiedza wynika z doświadczenia. Związana ona jest z działaniami marketingowymi. Trzeba wyjść do grupy docelowej – im liczniejsze zgromadzenie, tym lepiej. Poza tym trudno o bliższy kontakt z potencjalnym klientem lub partnerem biznesowym niż podczas dużej konferencji, targów wystawienniczych czy eventu. Do każdego tego typu wydarzenia trzeba się odpowiednio przygotować: opracować scenariusz, zaprojektować stoisko wystawowe, stworzyć całą oprawę. Dodatkowo wszystko musi ze sobą harmonijnie współgrać, aby kreacja osobowości marki pozostawała przez cały czas spójna. Ewentualne modyfikacje lepiej odłożyć już po zakończeniu wydarzenia.  Kiedy mamy gwarancje dopięcia wszystkiego na ostatni guzik od strony technicznej, można więcej czasu poświęcić na to co liczy się najbardziej: oryginalne i nieszablonowe pomysły, które zapadną widzom w pamięci na długo.

Obszar działań

Frankfurt, Dusseldorf, Monachium, Norymberga, Berlin, Hannover, Stuttgart, Kolonia, Londyn, Paryż, Barcelona, Mediolan, Dubaj, Monako, Kazachstan, Norwegia, Szwecja, Włochy