Producent stoisk targowych

Event Logistica

Co warto wiedzieć o Corporate identity? Wykorzystaj nowinki marketingowe na stoisku targowym

stoisko targowe

Firmy wykorzystują wszelkie możliwe sposoby, aby sprzedać swoje produkty i usługi. Tak to przynajmniej wygląda u nas w Polsce. Natomiast coraz więcej zachodnich korporacji z powodzeniem stosuje bardziej subtelne techniki marketingowe niż nachalna nagonka do sklepów.

Coraz częściej można zaobserwować trend, zgodnie z którym odchodzi się od zachwalania własnej oferty na rzecz opowiadania o wartościach oraz budowania u odbiorców sieci skojarzeń. To tak zwane „Corporate Identity”, co w wolnym tłumaczeniu oznacza „osobowość marki”. Technika ta wciąż zdobywa sobie nowych, licznych zwolenników.

Obecne realia wymagają od firm nowych narzędzi promocji

Z licznych publikacji na temat Corporate Identity oraz badań związanych z preferencjami konsumentów można wysnuć wniosek, że reklama robi dla firmy niemal wszystko z pominięciem sprzedaży. Oglądnięcie spotu reklamowego, filmu w internecie czy zobaczenie wielkiego billboardu na ulicy wcale nie budzi u potencjalnych odbiorców takiej żądzy zakupu, jak się jeszcze niedawno marketingowcom wydawało. Skuteczniejsze dla wizerunku marki działania wymagają bardziej bezpośrednich, a zarazem spersonalizowanych środków przekazu. Takich jak internetowe media społecznościowe albo przyciągające liczną grupę widzów targi wystawiennicze z licznymi stoiskami targowymi. Korekta stylu prowadzenia kampanii wymaga pewnych nakładów, jednak jeszcze trudniejsza będzie zmiana sposobu myślenia – zwłaszcza, że kierownictwo zawsze oczekuje wymiernych, tj. wyrażanych liczbami efektów. 

Co Cię interesuje?

Stoisko targowe

Projekt i realizacja?

Wirtualne stoisko targowe

Projekt i realizacja?

Wirtualny Showroom

Projekt i realizacja?