Producent stoisk targowych

Event Logistica

Czy internetowy showroom może być narzędziem promocyjnym?

Internetowy showroom

Promocja firmy, jej produktów lub usług odgrywa niebagatelną rolę w sprzedaży. Aby klient nabył towar lub usługę, musi najpierw się o nich dowiedzieć. Istnieje mnóstwo sposobów promowania w Internecie, a jednym z nich jest showroom online 360. Zastępuje on lub uzupełnia tradycyjną stronę internetową, która może okazać się niewystarczająca pod względem technicznym oraz za mało interesująca, by odwiedzający chcieli z niej korzystać.

Internetowy showroom i narzędzia promocyjne

Sklepy online są ogromną częścią handlu, a konkurencja wśród nich jest coraz większa. Aby zwrócić uwagę klientów, należy zaoferować im ciekawe miejsce w internecie, które będzie zarówno wygodne w użytkowaniu, jak i atrakcyjne wizualnie. Sposobem na zdobycie zainteresowania jest internetowy showroom, który przypomina grę online, dzięki czemu zostaje zapamiętany i jest chętnie odwiedzany ponownie.

Showroom internetowy – nowe możliwości dla wystawców

Najważniejszą możliwością, jaką oferuje internetowy showroom, jest dokładne odwzorowanie danej przestrzeni – sklepu, stoiska, nieruchomości, hali wystawowej lub produkcyjnej. Kiedy odwiedzający nie mogą fizycznie pojawić się w konkretnym miejscu, internetowy showroom sprawi, że mimo trudności będą mogli wziąć udział w wydarzeniu, spotkaniu lub będą mogli obejrzeć interesujący ich produkt niemal tak dokładnie, jak na żywo. Dzięki temu wystawcy nie tracą okazji do zdobycia nowych klientów.

Co więcej, showroom w internecie oferuje opcje niedostępne w kontakcie bezpośrednim. Można go uzupełnić o informacje o firmie, produkcie lub usłudze w formie do czytania, oglądania lub słuchania. Odwiedzający nie są ograniczeni czasowo, więc mogą bez pośpiechu zapoznać się z materiałami i szczegółowo zapoznać się z ofertą.

Internetowy showroom 360

Showroom internetowy

Obszar działań

Frankfurt, Dusseldorf, Monachium, Norymberga, Berlin, Hannover, Stuttgart, Kolonia, Londyn, Paryż, Barcelona, Mediolan, Dubaj, Monako, Kazachstan, Norwegia, Szwecja, Włochy