Producent stoisk targowych

Event Logistica

Wirtualny pokój spotkań, szkolenia, webinary i warsztaty online

wirtualny pokój spotkań

W jaki sposób przeprowadzić warsztaty i szkolenia online dla grupy osób, które zastąpią wydarzenia stacjonarne? Jakie narzędzie wybrać do webinaru? Łatwym sposobem na zorganizowanie dowolnego spotkania jest wirtualny pokój spotkań, zapewniający funkcje przydatne podczas meetingu.

Jak wygląda pokój spotkań online?

Sala do spotkań online to przestrzeń w Internecie, która umożliwia „zebranie” grupy kilku lub kilkudziesięciu osób w jednym miejscu. Osoba prowadząca spotkanie jest widoczna poprzez kamerę, ma także możliwość pokazania prezentacji otwartej na swoim komputerze. Wideorozmowa może być przeprowadzona nie tylko z wieloma uczestnikami, ale także z jedną osobą, która również może udostępnić swój wizerunek. To dobre rozwiązanie np. w przypadku zdalnych rozmów kwalifikacyjnych czy indywidualnych spotkań z szefem. Ponadto pokój ma estetyczny, nowoczesny design, dzięki któremu każda konferencja online odbywa się w przyjemnych warunkach. 

Jak korzystać z wirtualnego pokoju?

Narzędzie typu sala konferencyjna online jest łatwe w obsłudze, nie wymaga instalowania programów, wystarczy zalogować się w aplikacji, by mieć dostęp do własnego pokoju i móc zapraszać gości na spotkania. To również wygodny sposób dla odbiorców – wystarczy, że otworzą salę online w przeglądarce i dołączą do wydarzenia. Wirtualny pokój spotkań oferuje użytkownikom kilka przydatnych funkcji:
– każda konferencja online odbywająca się poprzez specjalną aplikację może zostać nagrana;
– uczestnicy mogą się ze sobą komunikować na czatach i w dyskusjach;
– osoba prowadząca spotkanie ma możliwość udostępniania swojego pulpitu.

Wirtualna sala konferencyjna do spotkań i szkoleń online

Obszar działań

Frankfurt, Dusseldorf, Monachium, Norymberga, Berlin, Hannover, Stuttgart, Kolonia, Londyn, Paryż, Barcelona, Mediolan, Dubaj, Monako, Kazachstan, Norwegia, Szwecja, Włochy