Producent stoisk targowych

Event Logistica

Wirtualny spacer 360 po showroomie

wirtualny spacer 360 po showroomie

Na decyzję o zakupie produktu duży wpływ ma to, jak on wygląda oraz jak jest zaprezentowany. To szczególnie ważna kwestia w przypadku sklepów internetowych, ponieważ jedynie poprzez zdjęcia i filmy klienci mogą zobaczyć interesujące ich przedmioty. Nowoczesnym sposobem na pokazanie oferty jest wirtualny showroom. Możliwość swobodnego „rozejrzenia się” wśród wystawionych produktów uprzyjemnia i urzeczywistnia proces zakupowy.

Wirtualny spacer 360,  Szerokie możliwości

Najłatwiej zdecydować o wyborze produktu, gdy można go obejrzeć bezpośrednio, dotknąć, a nawet wypróbować. Showroom online nie daje takich możliwości, ale zastępuje je innymi, także pomocnymi. Najlepszym, najbardziej dokładnym sposobem prezentacji jest wirtualny spacer 360 stopni, dzięki któremu można zobaczyć produkt z każdej strony, a także przybliżyć się do niego lub zobaczyć go z pewnego oddalenia, np. meble, samochód, nieruchomości. Szczegółowe ujęcia prezentujące produkt to nie wszystko – wirtualny showroom może zawierać opisy produktów, prezentację lub poradnik w formie video oraz inne multimedialne materiały informacyjne.

Zalety wirtualnego spaceru 360 stopni

Z jednej strony odwiedzanie sklepów osobiście pozwala lepiej zapoznać się z asortymentem, a z drugiej brak tej opcji zalet, które ma internetowy showroom. Przede wszystkim klient może oglądać tylko te przedmioty, które go interesują i robić to tak długo, jak tylko chce, nieniepokojony przez sprzedawców. Wirtualny spacer 360 stopni może odbyć o każdej godzinie, w każdy dzień, przebywając w dowolnym miejscu – klient nie musi dojeżdżać na miejsce ani dostosowywać się do godzin otwarcia sklepu.

Spacery wirtualne 360 stopni

Co Cię interesuje?

Stoisko targowe

Projekt i realizacja?

Wirtualne stoisko targowe

Projekt i realizacja?

Wirtualny Showroom

Projekt i realizacja?

This website uses cookies to provide services at the highest level. Further use of the website means that you agree to their use.