Producent stoisk targowych

Event Logistica

Wirtualny spacer 360 po showroomie

wirtualny spacer 360 po showroomie

Na decyzję o zakupie produktu duży wpływ ma to, jak on wygląda oraz jak jest zaprezentowany. To szczególnie ważna kwestia w przypadku sklepów internetowych, ponieważ jedynie poprzez zdjęcia i filmy klienci mogą zobaczyć interesujące ich przedmioty. Nowoczesnym sposobem na pokazanie oferty jest wirtualny showroom. Możliwość swobodnego „rozejrzenia się” wśród wystawionych produktów uprzyjemnia i urzeczywistnia proces zakupowy.

Wirtualny spacer 360,  Szerokie możliwości

Najłatwiej zdecydować o wyborze produktu, gdy można go obejrzeć bezpośrednio, dotknąć, a nawet wypróbować. Showroom online nie daje takich możliwości, ale zastępuje je innymi, także pomocnymi. Najlepszym, najbardziej dokładnym sposobem prezentacji jest wirtualny spacer 360 stopni, dzięki któremu można zobaczyć produkt z każdej strony, a także przybliżyć się do niego lub zobaczyć go z pewnego oddalenia, np. meble, samochód, nieruchomości. Szczegółowe ujęcia prezentujące produkt to nie wszystko – wirtualny showroom może zawierać opisy produktów, prezentację lub poradnik w formie video oraz inne multimedialne materiały informacyjne.

Zalety wirtualnego spaceru 360 stopni

Z jednej strony odwiedzanie sklepów osobiście pozwala lepiej zapoznać się z asortymentem, a z drugiej brak tej opcji zalet, które ma internetowy showroom. Przede wszystkim klient może oglądać tylko te przedmioty, które go interesują i robić to tak długo, jak tylko chce, nieniepokojony przez sprzedawców. Wirtualny spacer 360 stopni może odbyć o każdej godzinie, w każdy dzień, przebywając w dowolnym miejscu – klient nie musi dojeżdżać na miejsce ani dostosowywać się do godzin otwarcia sklepu.

Spacery wirtualne 360 stopni

Obszar działań

Frankfurt, Dusseldorf, Monachium, Norymberga, Berlin, Hannover, Stuttgart, Kolonia, Londyn, Paryż, Barcelona, Mediolan, Dubaj, Monako, Kazachstan, Norwegia, Szwecja, Włochy