Producent stoisk targowych

Event Logistica

Spotkaj się ze swoimi klientami na wirtualnym stoisku targowym

Wirtualne stoiska targowe

Liczne ograniczenia w organizowaniu targów wystawienniczych wymusiły na firmach szukaniu nowych, skutecznych rozwiązań zachęcających klientów do zainteresowania swoim produktem bądź usługą. Co zrobić by klienci wrócili ponownie? Skutecznym sposobem mogą być wirtualne stoiska targowe, które w atrakcyjny i nowoczesny sposób umożliwiają klientom dokładne zapoznanie się z ofertą firmy.

Decyduj o tym jak prezentują się wirtualne stoiska

Każdy wystawca w wirtualnym stoisku ma możliwość wyboru grafik, filmów, zdjęć i banerów. Stoiska online są projektowane tak, by odwiedzający czuli się podobnie jak na tradycyjnych targach wystawienniczych. Odwiedzający mają możliwość wejścia w interakcję z towarami wystawionymi na stoisku, a to oznacza możliwość obejrzenia ich z bliska, otrzymania danych o produkcie czy przejścia do sklepu internetowego, by złożyć zamówienie. Stoiska online 360 są projektowane z uwzględnieniem konkretnych potrzeb wystawców i dostosowywane do oferty firmy. Za sprawą nowoczesnej technologii stoiska w Internecie mogą z powodzeniem zastępować te stacjonarne lub być ich dopełnieniem.

Zwiększ zasięg swoich produktów

Wirtualne stoiska targowe są dostępne dla szerszego grona klientów nawet z całego świata. W dodatku trwają dłużej niż standardowe – kilkadziesiąt dni. Przy niedużym wysiłku i środków finansowych można być dostępny dłuższy czas dla swoich potencjalnych odbiorców. 

Stoiska online zapewniają przestrzenie do wideokonferencji na żywo lub do udostępniania nagrań, opcję czatu lub przeglądania materiałów multimedialnych w dowolnym miejscu i czasie. Stoiska online uatrakcyjnia cały proces zakupowy lub spotkanie, ponieważ w pewnym stopniu przypomina rzeczywistość.   

Jesteśmy szeroko otwarci na innowacje, gdyż starannie dbamy o jakość świadczonych przez Event Logistica usług. Konkretne informacje o naszych aktualnych propozycjach można uzyskać kontaktując się telefonicznie bądź mailowo.

Wirtualne stoisko targowe

Obszar działań

Frankfurt, Dusseldorf, Monachium, Norymberga, Berlin, Hannover, Stuttgart, Kolonia, Londyn, Paryż, Barcelona, Mediolan, Dubaj, Monako, Kazachstan, Norwegia, Szwecja, Włochy