Producent stoisk targowych

Event Logistica

Pierwszy raz wystawiasz swoje stoisko na targach? Sprawdź o czym należy pamiętać?

stoisko na targi

Co roku organizowane są liczne imprezy targowe, w którym mają okazje zaprezentować się firmy z najrozmaitszych branż. Możliwość kontaktu bezpośredniego z nieprzypadkowymi gośćmi zainteresowanych produktami to zawsze wielka okazja dla firm. Aby w pełni wykorzystać tą szanse należy się do tego wydarzenia odpowiednio przygotować.

To przedsięwzięcie nie zaczyna się z chwilą otwarcia stoiska targowego

Dobry produkt niejednokrotnie obroni się sam. Warto mu jednak odpowiednio pomóc. Do naszych obowiązków na targach powinno należeć:

  • Stworzenie odpowiedniego stoiska targowego. Dobrze przygotowane stoisko jest najważniejsze. Naszym głównym zadaniem na targach będzie nie tylko przekonanie gości do zalet oferowanych przez nas propozycji, ale i wzbudzenie zaufania, przedstawienie się jako potencjalny, godny zaufania kontrahent.
  • Ustalenie co chcemy na nim promować. Jaką treść chcemy pokazać. To zadanie niejednokrotnie bywa niełatwe, ponieważ z jednej strony nie możemy zginąć pośród innych podobnych stoisk, z drugiej jednak, nasza oprawa powinna być spójna z innymi stosowanymi przez nas przy różnych okazjach materiałami promocyjnymi. Targi to jednak świetna okazja do tego, by zapaść gościom i odbiorcom obecnych na nich mediów w pamięć. Zadbajmy o to, by mogło to owocować długo.
  • Rezerwacja miejsca dla naszego stoiska targowego w najlepszej okazji. Zapewni nam to odpowiednią liczbę potencjalnych klientów.

Poinformujmy naszych kontrahentów znajdujących się w zasięgu wykorzystywanych przez nas kanałów komunikacyjnych o naszym udziale w konkretnym wydarzeniu. Nawet jeśli wiele osób nie skorzysta z tego zaproszenia, to jednaj jest to dobra okazja bo o sobie przypomnieć.

Po naszym powrocie z targów skomunikujmy się z najszerszym gronem odbiorców, do których możemy się zwrócić, podsumowując wydarzenie i dziękując im za obecność. To również doskonały czas na podsumowanie i badanie rezultatów. Wzrost zapytań będzie bowiem świadczył, że nie zmarnowaliśmy swojej okazji.

Co Cię interesuje?

Stoisko targowe

Projekt i realizacja?

Wirtualne stoisko targowe

Projekt i realizacja?

Wirtualny Showroom

Projekt i realizacja?