Producent stoisk targowych

Event Logistica

Pierwszy raz wystawiasz swoje stoisko na targach? Sprawdź o czym należy pamiętać?

stoisko na targi

Co roku organizowane są liczne imprezy targowe, w którym mają okazje zaprezentować się firmy z najrozmaitszych branż. Możliwość kontaktu bezpośredniego z nieprzypadkowymi gośćmi zainteresowanych produktami to zawsze wielka okazja dla firm. Aby w pełni wykorzystać tą szanse należy się do tego wydarzenia odpowiednio przygotować.

To przedsięwzięcie nie zaczyna się z chwilą otwarcia stoiska targowego

Dobry produkt niejednokrotnie obroni się sam. Warto mu jednak odpowiednio pomóc. Do naszych obowiązków na targach powinno należeć:

  • Stworzenie odpowiedniego stoiska targowego. Dobrze przygotowane stoisko jest najważniejsze. Naszym głównym zadaniem na targach będzie nie tylko przekonanie gości do zalet oferowanych przez nas propozycji, ale i wzbudzenie zaufania, przedstawienie się jako potencjalny, godny zaufania kontrahent.
  • Ustalenie co chcemy na nim promować. Jaką treść chcemy pokazać. To zadanie niejednokrotnie bywa niełatwe, ponieważ z jednej strony nie możemy zginąć pośród innych podobnych stoisk, z drugiej jednak, nasza oprawa powinna być spójna z innymi stosowanymi przez nas przy różnych okazjach materiałami promocyjnymi. Targi to jednak świetna okazja do tego, by zapaść gościom i odbiorcom obecnych na nich mediów w pamięć. Zadbajmy o to, by mogło to owocować długo.
  • Rezerwacja miejsca dla naszego stoiska targowego w najlepszej okazji. Zapewni nam to odpowiednią liczbę potencjalnych klientów.

Poinformujmy naszych kontrahentów znajdujących się w zasięgu wykorzystywanych przez nas kanałów komunikacyjnych o naszym udziale w konkretnym wydarzeniu. Nawet jeśli wiele osób nie skorzysta z tego zaproszenia, to jednaj jest to dobra okazja bo o sobie przypomnieć.

Po naszym powrocie z targów skomunikujmy się z najszerszym gronem odbiorców, do których możemy się zwrócić, podsumowując wydarzenie i dziękując im za obecność. To również doskonały czas na podsumowanie i badanie rezultatów. Wzrost zapytań będzie bowiem świadczył, że nie zmarnowaliśmy swojej okazji.

Obszar działań

Frankfurt, Dusseldorf, Monachium, Norymberga, Berlin, Hannover, Stuttgart, Kolonia, Londyn, Paryż, Barcelona, Mediolan, Dubaj, Monako, Kazachstan, Norwegia, Szwecja, Włochy