Producent stoisk targowych

Event Logistica

Targi hamburskie, doskonała szansa na eksponowanie Twojej firmy na niemieckim rynku

targi Hamburskie

Niemcy są jednym z największych i najbardziej rozwiniętych rynków w Europie. Targi w Niemczech to wydarzenia znane na całym świecie, na które przyjeżdżają przedstawiciele dużych, międzynarodowych firm, a Hamburg stanowi serce handlowe tego kraju, Targi Hamburskie to jedno z ważniejszych wydarzeń w kalendarzu przemysłowym przyciągające setki wystawców i tysiące odwiedzających z Niemiec i całego świata. To tutaj można zobaczyć najnowsze innowacje, które zmieniają oblicze przemysłu i otwierają drogę do nowej ery technologicznej. Hamburg, drugie co do wielkości miasto w Niemczech i główny ośrodek gospodarczy organizuje mnóstwo wystaw i imprez targowych umacniając swoją pozycje ważnego miejsca dla biznesu i przemysłu. Światowej klasy obiekty Hamburg Messe und Congress i CCH Congress Centre Hamburg zapewniają idealne warunki dla tych wydarzeń.

Eksploracja technologicznych skarbów stoisk na targach w Hamburgu

Stoiska targowe stanowią centralny element udziału w targach, a ich projektowanie i wystrój mają ogromny wpływ na wrażenie odwiedzających oraz efektowność prezentacji firmy. Targi w Niemczech to  doskonała okazja do zaprezentowania swojej marki i produktów a odpowiednio zaprojektowane stoisko targowe może pomóc wyróżnić się w tłumie wystawców.

Stoiska targowe w Hamburgu to prawdziwa skarbnica innowacji. Wizualne świadectwa przyszłości, które prezentowane są na tych stoiskach, odkrywają przed nami innowacyjne produkty, rozwiązania i technologie. Od inteligentnych maszyn przemysłowych po zaawansowane narzędzia cyfrowe, każde stoisko wystawiennicze kryje tajemnice, które kształtują przyszłość przemysłu.

Świat technologicznych inspiracji na targach hamburskich

Targi hamburskie stają się swoistym centrum wymiany myśli i kreatywnych inspiracji. Odwiedzający mają okazję przemierzyć przestrzenie stoisk, gdzie przemysł spotyka się z technologią. To miejsce, gdzie można spotkać liderów branży, omawiać wyzwania i wyobrażać przyszłość. Współdzielenie wiedzy i doświadczeń przyczynia się do tworzenia nowych standardów.

Najważniejsze imprezy targowe w Hamburgu 2023, 2024, na których warto wystawić stoisko targowe

  1. Internorga, wiodące targi branży hotelarskiej, restauracyjnej, cateringowej, piekarniczej i cukierniczej. Wydarzenie to przyciąga wystawców, potencjalnych kontrahentów i gości z całego świata. Prezentuje najnowocześniejsze trendy, innowacje i usługi w dziedzinie hotelarsko-gastronomicznym. Targi Internorga to okno na innowacje technologiczne i kreatywne koncepcje kulinarno-hotelowe. Od najnowszych systemów obsługi klienta po unikalne rozwiązania w dziedzinie żywności. To miejsce, gdzie można zobaczyć przyszłość branży morskiej.
  2. SMM Międzynarodowe targi branży morskiej w Hamburgu, gromadzące ekspertów branżowych, stoczniowców i dostawców ze wszystkich sektorów przemysłu morskiego. Jednym z głównych atutów targów morskich SMM w Hamburgu są prezentowane innowacje. Stoiska wystawców to nie tylko wizualne arcydzieła, ale również centra koncentrujące najnowsze osiągnięcia technologiczne. Od inteligentnych systemów zarządzania flotą po zaawansowane rozwiązania ekologiczne – wszystko to można znaleźć na targach.
  3. WindEnergy Hamburg, najważniejsza impreza wystawiennicza poświęcona energetyce wiatrowej o zasięgu globalnym. To międzynarodowa platforma umożliwiająca nawiązanie kontaktów biznesowych dla producentów, firm usługowych oraz dystrybutorów i odbiorców energetyki wiatrowej.
  4. Nortec Hamburg, najważniejsza impreza wystawiennicza w zakresie technologii produkcji dla różnych sektorów przemysłu morskiego. Udział w targach Nortec to okazja do zaprezentowania swoich produktów w Europie i na rynkach północnych. Targi przemysłu morskiego Nortec umożliwiają dotarcie firmom do kontrahentów z rynku niemieckiego i krajów północnych, a także zawarcie nowych, cennych kontraktów biznesowych.
  5. GET Nord, specjalistyczne targi elektrotechniki, techniki sanitarnej i grzewczej, to wielobranżowa impreza wystawiennicza w niemieckim Hamburgu prezentująca ofertę wyposażenia i wykończenia budynków oraz klimatyzacji HVAC. Targi Get Nord Hamburg To jedyna taka impreza wystawiennicza obejmująca sektor budowlany w Niemczech w kilku różnych branżach. Korzenie targów obejmuje dwie różne imprezy branżowe, które niegdyś odbywały się w Hamburgu Nord Elektro i SHK Hamburg.
  6. Marine Interiors Hamburg poświęcona przemysłu morskiemu. W czasie trwania targów swoją ofertę prezentują firmy zajmująca się wyposażeniem wnętrz wycieczkowych statków morskich, ale również promów i jachtów. Targi Marine Interiors to najważniejsze wydarzenie międzynarodowe tej branży, miejsce spotkań decydentów z wiodących na świecie linii wycieczkowych oraz stoczni.

 W Hamburgu odbywają się również specjalistyczne wystawy i targi branżowe takie jak: logistyka, lotnictwo,  energia odnawialna i dobra konsumpcyjne. Dzięki tętniącej życiem scenie wystawienniczej i wiedzy specjalistycznej firm budujących stoiska targowe w Niemczech, Hamburg w dalszym ciągu jest ważnym miejscem organizowania wydarzeń i imprez targowych.

Targi w Hamburgu to wspaniałe doświadczenie dla każdego zainteresowanego przemysłem i innowacjami. Przyjrzenie się unikalnym stoiskom wystawienniczym, uczestnictwo w panelach dyskusyjnych i poznanie najnowszych osiągnięć technologicznych to wciągająca podroż, która kształtuje nową erę technologiczną.

Obszar działań

Frankfurt, Dusseldorf, Monachium, Norymberga, Berlin, Hannover, Stuttgart, Kolonia, Londyn, Paryż, Barcelona, Mediolan, Dubaj, Monako, Kazachstan, Norwegia, Szwecja, Włochy