Producent stoisk targowych

Event Logistica

Wyjeżdżasz na targi? Gdańsk to dobry wybór

stoiska targowe Gdańsk

Niezależnie od rodzaju prowadzonej firmy, opłaca się wyjeżdżać na targi. Polska to atrakcyjny kraj pod względem promocji na tego rodzaju eventach, ponieważ w wielu miastach regularnie organizowane są targi wystawiennicze. Popularnością cieszą się np. targi w Gdańsku. Miasto to przyciąga nie tylko turystów, ale też wielu wystawców, którzy mogą przyjechać na targi w Gdańsku 2021, by zaproponować zwiedzającym swoje produkty lub usługi.

W Gdańsku organizowane są m.in. targi turystyczne, rybne czy kosmetyczne. Warto również zajrzeć na  targi motoryzacyjne Gdańsk. Targi w Polsce, w Trójmieście, to np.  Volvo Gdynia Saling Days, BaltExpo, targi kolejowe TRAKO czy Gdańskie Targi Książki. Popularną lokalizacją, w której odbywają się eventy, jest Amber Expo Gdańsk.

Stoiska targowe to istotna część prezentacji

Udział w targach i atrakcyjna oferta nie wystarczą, by zainteresować osoby odwiedzające targi. Aby targi w Gdańsku 2021, 2022 przyniosły oczekiwany efekt, należy zaznaczyć swoją obecność na wydarzeniu. Można to skutecznie zrobić poprzez dobrze zaprojektowane, kreatywne stoiska targowe. Gdańsk może być istotnym miastem ze względów sprzedażowych, dlatego warto, aby budowa i wykonanie stoiska zostały oddane w ręce doświadczonych specjalistów z zakresu projektowania systemów wystawienniczych. Stoisko powinno być estetyczne i pomysłowe, by zachęcić uczestników targów do podejścia bliżej. Jednocześnie powinno być także skonstruowane tak, by było wygodnym miejscem pracy dla firmowego zespołu.

Obszar działań

Frankfurt, Dusseldorf, Monachium, Norymberga, Berlin, Hannover, Stuttgart, Kolonia, Londyn, Paryż, Barcelona, Mediolan, Dubaj, Monako, Kazachstan, Norwegia, Szwecja, Włochy