Producent stoisk targowych

Event Logistica

Co należy wiedzieć o targach w Kantonie

stoiska targowe w Kantonie

Targi w Kantonie to największe i najsłynniejsze wydarzenie tego typu w Chinach. Przyciąga wielu wystawców z różnych branż oraz osoby poszukujące dostawców produktów lub usług. Targi Kanton 2021 i 2022 to doskonała okazja, by zaprezentować swoją firmę i pozyskać nowych klientów lub partnerów biznesowych. Ze względu na dużą popularność oraz renomę targów uczestniczą w nich liczni inwestorzy gotowi na nawiązywanie współpracy z obecnymi tam przedsiębiorcami. Jak się przygotować na targi w Chinach, Kanton, by osiągnąć biznesowe korzyści?

Wyjazd na targi w Kantonie – przygotowania

Targi kantońskie odbywają się dwa razy w roku – wiosną i jesienią. Każde wydarzenie podzielone jest tematycznie na trzy części, które dotyczą: elektroniki, dóbr konsumpcyjnych i tekstyliów. Terminy targów są znane znacznie wcześniej, więc jest czas, by zaplanować wyjazd i przygotować się do uczestnictwa w wydarzeniu.

Istotną kwestią jest stoisko targowe. To pewnego rodzaju wizytówka, która kiedy jest dobrze zaprojektowana, to zaciekawia i zachęca osoby przechodzące obok do nawiązania kontaktu z wystawcą. Warto, aby wykonanie i budowa stoisk w Kantonie zostały zlecone ekspertom potrafiącym zaprojektować kreatywne, estetyczne i praktyczne stoiska wystawiennicze.

Planując swój udział w targach, warto pamiętać, że targi Kanton Chiny 2021 i 2022 to duże wydarzenie mające miejsce na ogromnej powierzchni wystawienniczej, z tłumem zwiedzających je osób. Z tego powodu stoisko targowe powinno być charakterystyczne, wyróżniać się pośród wielu innych.

Oprócz przygotowania atrakcyjnej oferty i zadbania o stoisko trzeba wziąć pod uwagę bardziej przyziemne wyzwania takie jak transport do Chin oraz do Kantonu, szkolenie zespołu, który pojedzie na targi, przetłumaczenie materiałów na angielski i/lub chiński oraz poznanie i uwzględnienie różnic kulturowych, by zrobić dobre wrażenie na azjatyckich kontrahentach.

 

This website uses cookies to provide services at the highest level. Further use of the website means that you agree to their use.

Co Cię interesuje?

Stoisko targowe

Projekt i realizacja?

Wirtualne stoisko targowe

Projekt i realizacja?

Wirtualny Showroom

Projekt i realizacja?