Producent stoisk targowych

Event Logistica

Co należy wiedzieć o targach w Kantonie

stoiska targowe w Kantonie

Targi w Kantonie to największe i najsłynniejsze wydarzenie tego typu w Chinach. Przyciąga wielu wystawców z różnych branż oraz osoby poszukujące dostawców produktów lub usług. Targi Kanton 2022 i 20223 to doskonała okazja, by zaprezentować swoją firmę i pozyskać nowych klientów lub partnerów biznesowych. Ze względu na dużą popularność oraz renomę targów uczestniczą w nich liczni inwestorzy gotowi na nawiązywanie współpracy z obecnymi tam przedsiębiorcami. Jak się przygotować na targi w Chinach, Kanton, by osiągnąć biznesowe korzyści?

Wyjazd na targi w Kantonie – przygotowania

Targi kantońskie odbywają się dwa razy w roku – wiosną i jesienią. Każde wydarzenie podzielone jest tematycznie na trzy części, które dotyczą: elektroniki, dóbr konsumpcyjnych i tekstyliów. Terminy targów są znane znacznie wcześniej, więc jest czas, by zaplanować wyjazd i przygotować się do uczestnictwa w wydarzeniu.

Istotną kwestią jest stoisko targowe. To pewnego rodzaju wizytówka, która kiedy jest dobrze zaprojektowana, to zaciekawia i zachęca osoby przechodzące obok do nawiązania kontaktu z wystawcą. Warto, aby wykonanie i budowa stoisk w Kantonie zostały zlecone ekspertom potrafiącym zaprojektować kreatywne, estetyczne i praktyczne stoiska wystawiennicze.

Planując swój udział w targach, warto pamiętać, że targi Kanton Chiny 2022 i 2023 to duże wydarzenie mające miejsce na ogromnej powierzchni wystawienniczej, z tłumem zwiedzających je osób. Z tego powodu stoisko targowe powinno być charakterystyczne, wyróżniać się pośród wielu innych.

Oprócz przygotowania atrakcyjnej oferty i zadbania o stoisko trzeba wziąć pod uwagę bardziej przyziemne wyzwania takie jak transport do Chin oraz do Kantonu, szkolenie zespołu, który pojedzie na targi, przetłumaczenie materiałów na angielski i/lub chiński oraz poznanie i uwzględnienie różnic kulturowych, by zrobić dobre wrażenie na azjatyckich kontrahentach.

 

Obszar działań

Frankfurt, Dusseldorf, Monachium, Norymberga, Berlin, Hannover, Stuttgart, Kolonia, Londyn, Paryż, Barcelona, Mediolan, Dubaj, Monako, Kazachstan, Norwegia, Szwecja, Włochy