Producent stoisk targowych

Event Logistica

Nowoczesna technologia tworzenia stron

Nowoczesna technologia tworzenia stron

W związku z utrudnieniami w handlu bezpośrednim konieczne stało się znalezienie innych kanałów sprzedaży. Klienci poszukujący produktów i usług potrzebują rozwiązań, które zastąpią im tradycyjne zakupy. Sposobem umożliwiającym prezentację produktów niemal równie dobrą jak w sklepie stacjonarnym jest wirtualny showroom. Jednak oferuje on znacznie więcej, a są to nowe możliwości, niedostępne w handlu bezpośrednim.

Nowe sposoby prezentacji oferty

Nowoczesna technologia tworzenia stron przynosi nowe sposoby na przedstawienie produktów i usług. Bardzo atrakcyjną opcją jest wirtualny spacer 360 stopni, dzięki któremu klienci mogą „rozglądać” się po „wystawionych” przedmiotach i przybliżać się do tych, które ich zainteresują. Interaktywna strona ułatwia poruszanie się po wirtualnej przestrzeni i uzyskiwanie informacji o ofercie. Co więcej, możliwe jest pokazanie klientowi produktów lub miejsc, których nie mógłby obejrzeć bezpośrednio.

Nowoczesne strony internetowe przyszłością zakupów online

W ciągu ostatnich miesięcy wielu sprzedawców zdecydowało się na otworzenie sklepów internetowych, skupiając się głównie na sprzedaży online lub całkowicie przenosząc ją do świata wirtualnego. W przypadku braku możliwości zapoznania się z towarem osobiście standardowe sklepy online przestają być wystarczające. Lepsza, dokładniejsza prezentacja produktów może zostać zapewniona przez wirtualny showroom, będący częścią interaktywnej strony WWW.  Możliwości, jakie oferuje nie tylko ułatwiają wybór produktu lub oferty, ale także sprawiają, że zakupy zaczynają przypominać grę online, co wywołuje u odwiedzających pozytywne skojarzenia i odczucia.

 

Obszar działań

Frankfurt, Dusseldorf, Monachium, Norymberga, Berlin, Hannover, Stuttgart, Kolonia, Londyn, Paryż, Barcelona, Mediolan, Dubaj, Monako, Kazachstan, Norwegia, Szwecja, Włochy