Producent stoisk targowych

Event Logistica

Zintegrowana komunikacja. Od mailingu aż po profesjonalne stoiska targowe

profesjonalne stoiska targowe

Zbudowanie silnego wizerunku oraz mocnej marki wśród swoich klientów to bardzo duże wyzwanie dla dzisiejszych przedsiębiorstw. Często jest to praca, w której osiągnięcie wyznaczonych celów zajmuje firmom dobrych kilka lat. Stąd też wszystkie działania związane z komunikacją marketingową powinny dążyć w tym samym kierunku. Bez względu na to, czy tu mówimy o reklamie radiowej, w gazecie, w mediach społecznościowych, czy o promowaniu produktu na konferencjach czy stoiskach targowych. Każdy kolejny krok naprzód w jednym obszarze powinien być koordynowany z pozostałymi.

Jednakowy przekaz z kilku rozmaitych źródeł wywołuje u klienta znacznie silniejsze wrażenie.

Integralna komunikacja reklamowa i wizerunkowa stanowi wymóg rozwoju firmy, którego nie mogą zlekceważyć jego właściciele. Dzisiejsze realia wyglądają tak, że wszelkie zabiegi promocyjne spotykają się z bardzo szybkim odzewem odbiorców. Jeżeli napotkają oni nawet małe rozbieżności w przekazie to skojarzenia związane z daną marką ulegną niestety rozmyciu. Nie zadomowią się odpowiednio gruntownie w umysłach zainteresowanego.
Z jakiego powodu zatem stoiska targowe są w tym aspekcie tak istotne? Mianowicie w trakcie trwania konferencji czy innego typu wydarzeń pojawiają się liczne osoby z całej Polski. W większości są to osoby należące do grupy docelowej, czyli do grona potencjalnych klientów, którzy będą żywo zainteresowani promowaną ofertą podczas trwania targów przedsiębiorstw. Klient musi mieć pewność, że jego pieniądze będą jak najbardziej właściwie wydane.

Profesjonalne stoiska targowe tworzone na konkretne wydarzenia muszą być zgodne z wartościami kojarzonymi z daną marką

Niewątpliwie każdy dobrze reklamowany produkt bądź przedsiębiorca - ma zestaw walorów. Eksperci od marketingu kładą w dużej mierze nacisk na jeden z nich. Jest to ten, który z biegiem czasu staje się znakiem rozpoznawalnym, znakiem firmowym brandu. Specjaliści z Event Logistica twierdzą, że raz „zawłaszczona” przez markę wartość nie jest dana na zawsze. Przy każdej okazji powinno się ją odpowiednio wyeksponować, wspominać swoim klientom, że to właśnie ta konkretnie firma zapewni odpowiednią jakość, wspaniałą obsługę, niezapomniane wrażenia oraz bezawaryjny sprzęt na lata. W konsekwencji czego stoiska targowe stają się bardzo istotnym medium przekazu marketingowego, utwierdzającym właściwą pozycje na rynku. Im szybciej klientom przyjdzie na myśl konkretna marka, tym większa szansa, że zdecydują się sięgnąć po ofertę firmy wspominającej o swoich walorach.

Obszar działań

Frankfurt, Dusseldorf, Monachium, Norymberga, Berlin, Hannover, Stuttgart, Kolonia, Londyn, Paryż, Barcelona, Mediolan, Dubaj, Monako, Kazachstan, Norwegia, Szwecja, Włochy