Producent stoisk targowych

Event Logistica

Pokaż swoją markę w najkorzystniejszym świetle. Zainwestuj w unikalne stoiska targowe i patrz, jak rosną słupki

profesjonalne stoiska targowe

Dobrze postrzegany przez konsumentów brand często sam w sobie jest wart nieporównywalnie więcej, niż produkty lub usługi które się za nim kryją. Podejmując decyzje zakupowe konsumenci zazwyczaj w pierwszej kolejności kierują się emocjami niż chłodną kalkulacją. Rozpoznawalne, budzące pozytywne skojarzenia marki generują znacznie więcej przychodów od produktów lepiej wypadających w różnych testach, ale zupełnie nieznanych. Jednym z najlepszych miejsc do ich szerokiego promowania są stoiska targowe na rozmaitych konferencjach.

Twój brand musi wyróżniać się już na pierwszy rzut oka. Dobrze przemyśl identyfikację wizualną firmy

W Event Logistica bardzo dobrze poznaliśmy specyfikę tego sektora branży reklamowej. Dlatego też możemy podzielić się ciekawymi spostrzeżeniami i praktycznymi wskazówkami. Z naszego stale wzbogacanego doświadczenia jasno wynika, że niektóre nowe marki już na starcie budzą większe zainteresowanie publiczności od konkurencji. Przyczyna? Spójne, wyraziste elementy identyfikacji wizualnej. Eksperymentowanie przynosi czasem nadspodziewanie dobre efekty, jednak duże, specjalistyczne eventy to nie czas i miejsce na testowanie wartości brandu czy reakcji konsumentów. Takie próby lepiej wykonywać na grupach focusowych. Kiedy projektujemy i wykonujemy nowoczesne stoiska targowe na ważne dla naszych Klientów konferencje, za każdym razem drobiazgowo omawiamy wszystkie detale. Pewne rozwiązania, które dadzą wymierne korzyści jednej firmie, w przypadku drugiej mogą okazać się nieskuteczne lub wręcz szkodliwe.

Projektując swoje stoiska targowe razem z Event Logistica masz gwarancję zachowania najwyższych standardów

My do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, w pełni wykorzystując naszą fachową wiedzę oraz umiejętności. Każda firma, która zdecyduje się skorzystać z naszych usług, w momencie nawiązania współpracy znajduje się w ściśle określonej sytuacji rynkowej. Dysponuje także produktami o konkretnych walorach oraz marką o zamkniętym zestawie cech. W Event Logistica doskonale zdajemy sobie sprawę, że dla takiego przedsiębiorstwa istnieje tylko jedna optymalna strategia promocyjna, mogąca przynieść maksymalne korzyści. Nasze stoiska targowe, podobnie jak pozostałe oferowane przez nas nośniki reklamowe-sprzedażowe, muszą idealnie wpisywać się w realizowane całościowo działania marketingowe. Niewątpliwie posiadamy odpowiednie know-how, aby z powierzonego zadania wywiązać się w stu procentach – wystarczy zerknąć na nasze portfolio i zobaczyć, z jak renomowanymi markami współpracuje Event Logistica.

Obszar działań

Frankfurt, Dusseldorf, Monachium, Norymberga, Berlin, Hannover, Stuttgart, Kolonia, Londyn, Paryż, Barcelona, Mediolan, Dubaj, Monako, Kazachstan, Norwegia, Szwecja, Włochy