Producent stoisk targowych

Event Logistica

Jak wybrać odpowiednią wyspę handlową?

wyspy handlowe producent

Stoiska handlowe zwane często wyspami handlowymi stają się dziś coraz częściej wykorzystywanym przez firmy narzędziem reklamy oraz promocji produktów i usług. Ich niewątpliwą zaletą są niewielkie rozmiary. Zlokalizowane są najczęściej w galeriach handlowych, dworcach czy lotniskach. Koszty utrzymania takiej wyspy są nieporównywalnie niższe w stosunku do kosztów utrzymania np. standardowego lokalu usługowego. W galeriach handlowych dziennie może przewijać się setki, jeżeli nie tysiące potencjalnych odbiorców oferowanych usług lub produktów. Nawet jeżeli w ciągu dnia nie dojdzie do żadnej sprzedaży to pozorny brak sukcesu z pewnością można przekuć w budowanie marki oraz świadomości naszych klientów.

Z jakimi rodzajami stoisk handlowych możemy się spotkać?

Obecnie na rynku jest dostępnych ogromne spektrum stoisk handlowych. Rozwiązań jest tak dużo na ile pozwoli nam wyobraźnia, warunki techniczne, założenia finansowe oraz inne upodobania. Projekty wysp handlowych można z powodzeniem znaleźć w internecie lub zlecić ich wykonanie profesjonalnej firmie wystawienniczej, która z pewnością wykona taki indywidualny projekt wyspy handlowej jak również zajmie się kompleksowym wykonaniem oraz montażem.

Spośród bogatej oferty można wybrać wyspy z różną funkcjonalnością, bryłą, otwarte, czyli takie do których można dostać się bez trudu z każdej ze stron, a także zamknięte z dostępem jedynie od zewnątrz. Stoisko może być modułowe, czyli wykonane z segmentów, które są połączone w jeden zestaw często witrynami, półkami lub blatami. Tak czy inaczej najczęściej swoim wyglądem przypominają wyspę.

Właściwie zaaranżowane stanowisko powinno być estetyczne i kolorowe w zależności od otoczenia. Wybrać należy intensywne kolory, dzięki czemu wyspa handlowa będzie widoczna z daleka co niewątpliwie skutecznie zachęci do odwiedzenia stoiska. Do całości dobiera się właściwie oświetlenie podkreślające kolory. Może być wyposażona w ścianki czy też posiadać miejsce na banery ulokowane na odpowiedniej wysokości w zależności od otrzymanych warunków galerii handlowej. Często są jasne, czasami białe bowiem na takim kolorze najlepiej prezentują się wszelkie produkty, najłatwiej też dobrać do nich litery w dowolnie wybranym kolorze.

Wyspy handlowe

Projekty wysp handlowych

Obszar działań

Frankfurt, Dusseldorf, Monachium, Norymberga, Berlin, Hannover, Stuttgart, Kolonia, Londyn, Paryż, Barcelona, Mediolan, Dubaj, Monako, Kazachstan, Norwegia, Szwecja, Włochy