Producent stoisk targowych

Event Logistica

Sala konferencyjna online

Sala konferencyjna online

Jeśli zastanawiacie się Państwo, jak zorganizować spotkanie, zebranie lub szkolenie bez konieczności ograniczania liczby gości czy zapewniania im bezpiecznych warunków sanitarnych, to propozycją dla Was jest sala konferencyjna online. To nowoczesne narzędzie, dzięki któremu możliwe jest zebranie grupy ludzi w przestrzeni wirtualnej. Bez obostrzeń, bez zmniejszania liczby uczestników.

Sala konferencyjna online – dla kogo?

Wszystkie firmy, które organizowały spotkania stacjonarne, z powodzeniem mogą wykorzystywać wirtualne sale konferencyjne do tych samych celów. Branża nie ma znaczenia, miejsce do internetowych spotkań może być wykorzystywane do przeprowadzenia konferencji, szkoleń, zebrania pracowników lub zarządu firmy. Obecnie, kiedy praca zdalna jest codziennością, warto mieć dostęp do platformy, która sprawi, że każda konferencja online przebiegnie bez zakłóceń i będzie równie efektywna jak wydarzenia stacjonarne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą – nieustannie pracujemy nad wysokiej jakości rozwiązaniami, ułatwiającymi funkcjonowanie w wirtualnej rzeczywistości.

Sala konferencyjna online – możliwości, zalety

Trudno nie docenić możliwości, jakie daje salka konferencyjna online – są one korzystne zarówno dla organizatora, jak i dla odbiorców. Co prawda wideorozmowa nie umożliwia bezpośredniego kontaktu z drugim człowiekiem, ale w opisywanych salach jest możliwość zobaczenia rozmówcy poprzez kamerkę, porozmawianie z nim oraz z innymi uczestnikami na czacie lub w dyskusjach w mniejszym gronie. Ponadto spotkanie może zostać nagrane i udostępnione gościom, by mogli w dowolnej chwili przypomnieć sobie omówione kwestie. Dzięki funkcji takiej jak udostępnianie ekranu wideokonferencja jest ciekawa dla odbiorców i ułatwia im skupienie się na poruszanych zagadnieniach.

Wirtualna sala konferencyjna do spotkań i szkoleń online

Obszar działań

Frankfurt, Dusseldorf, Monachium, Norymberga, Berlin, Hannover, Stuttgart, Kolonia, Londyn, Paryż, Barcelona, Mediolan, Dubaj, Monako, Kazachstan, Norwegia, Szwecja, Włochy