Producent stoisk targowych

Event Logistica

Platforma do targów online w przestrzeni wirtualnej

Platforma targów online

Targi online to nowa, coraz szybciej rozwijająca się forma organizacji wydarzeń wystawienniczych. Udział w tego rodzaju evencie jest korzystny i wygodny dla wystawców, ale wymaga przygotowania wirtualnego stoiska. Co zapewniają stoiska online i jakie opcje można wybrać?

Co zapewnia platforma targów online?

Niezbędne do zaprezentowania firmy oraz jej oferty jest stoisko online. W wirtualnej przestrzeni wystawca może zaprosić zwiedzających do zapoznania się z katalogami lub filmami informującymi o produktach lub usługach. To przykuwający uwagę sposób, dzięki któremu można zaciekawić potencjalnych klientów. Osoby zainteresowane mogą także wziąć udział w spotkaniu online ze specjalistami lub porozmawiać na czacie z konsultantem – to kolejna metoda na lepsze, bardziej przekonujące pokazanie propozycji firmy. Targi wirtualne mogą być także pewnego rodzaju rozrywką, np. dzięki quizom dostępny na stoisku, przygotowanym przez wystawcę.

Propozycja stoiska online od Event Logistica

Zespół doświadczonych projektantów z Event Logistica przygotował dla wystawców trzy propozycje platformy do udziału w targach online, są one dostosowane do ich zróżnicowanych potrzeb. Platformy są dostępne w wersji basic, medium oraz premium – różnią się ilością dostępnych opcji. Każda z nich zapewnia starannie zaprojektowane, estetyczne stanowisko do prezentacji oferty, łatwość obsługi i – co ważne – możliwość nawiązania kontaktu przez zwiedzających. Aby targi wirtualne były udane i zapewniły korzyści finansowe wystawcy, powinien on zadbać o profesjonalne, atrakcyjne dla gości stoisko online.

Wirtualne centrum targowe

Platforma wirtualnych targów i konferencji online

Obszar działań

Frankfurt, Dusseldorf, Monachium, Norymberga, Berlin, Hannover, Stuttgart, Kolonia, Londyn, Paryż, Barcelona, Mediolan, Dubaj, Monako, Kazachstan, Norwegia, Szwecja, Włochy