Producent stoisk targowych

Event Logistica

Messestände online 360 – neue Möglichkeiten

Messestände online 360 - Projekte

Ograniczenia w organizowaniu stacjonarnych targów wystawienniczych wymusiły nowe rozwiązania w zakresie prezentowania ofert. Wirtualne stoiska dają klientom możliwość zapoznania się z produktami, i to wcale w nie gorszy sposób niż w przypadku bezpośredniego kontaktu.

Stoiska 360 – projektowanie

Stoiska 360 stopni są projektowane tak, by zwiedzający czuli się jak na tradycyjnych targach wystawienniczych. Mają oni możliwość wejścia w interakcję z towarami wystawionymi na stoisku, a to oznacza możliwość obejrzenia ich z bliska, otrzymania danych o produkcie czy przejścia do sklepu internetowego, by złożyć zamówienie. Stoiska online 360 są projektowane z uwzględnieniem konkretnych potrzeb wystawców i dostosowywane do oferty firmy. Za sprawą nowoczesnej technologii stoiska w Internecie mogą z powodzeniem zastępować te stacjonarne lub być ich dopełnieniem.

Stoiska 360 – nowe możliwości dla branży eventowej

Nowoczesne stoiska internetowe otwierają nowe możliwości przed wystawcami. Dzięki stoiskom online jest możliwe zaprezentowanie produktów i usług w sposób atrakcyjny i przystępny. Można do tego celu wykorzystać nagrania video, prezentacje, konferencje na żywo, a nawet czat z konsultantem. Chociaż wirtualne stoiska nie pozwalają na bezpośrednie obejrzenie przedmiotu, dotknięcie go ani na osobiste spotkanie z przedstawicielami firmy, to stoiska w Internecie zapewniają inne, równie korzystne możliwości. Dużą zaletą jest chociażby to, że wystawca nie musi zmieścić się w określonej, często bardzo ograniczonej przestrzeni. Stoiska 360 stopni zapewniają tyle miejsca, ile tylko potrzeba!

Virtuelle Ausstellungsstände

Tätigkeitsbereich

Frankfurt, Düsseldorf, München, Nürnberg, Berlin, Hannover, Stuttgart, Köln, London, Paris, Barcelona, Mailand, Dubai, Monaco, Kasachstan, Norwegen, Schweden, Italien