Producent stoisk targowych

Event Logistica

Wirtualne showroomy na stronę internetową

wirtualny showroom na stronę internetową

Obecnie klienci coraz częściej i chętniej korzystają ze sklepów internetowych. W jaki sposób sprawić, by ta czynność była przyjemniejsza, wygodniejsza, a przedstawienie produktu dokładniejsze? Wirtualny showroom to atrakcyjny sposób na zaprezentowanie produktów i usług – może być wykorzystywany jako dopełnienie tradycyjnej strony internetowej. Wirtualna przestrzeń wystawowa sprawdzi się także w sytuacji, gdy firma nie może pojawić się na targach wystawienniczych i bezpośrednio nawiązać kontaktu z klientem.

 Showroom na stronie internetowej – dlaczego warto?

Bez wątpienia wirtualny salon wystawowy podnosi wyjątkowość sklepu online, który staje się ciekawszy i przyjemniejszy w odbiorze. Co więcej, wirtualny showroom na stronę internetową wpływa na poprawę efektowności strony, a jego użytkowy charakter sprawia, że konkurencyjność sklepu rośnie w odniesieniu do innych internetowych stron zakupowych. Internetowy showroom to możliwość obejrzenia produktu bez konieczności wychodzenia z domu, odwiedzania sklepu czy stoiska targowego. Oferuje zwiedzającym zarówno kupno produktu lub usługi, jak i uzyskanie dokładnych informacji w formie krótkiej specyfikacji lub poradnika video. Wirtualne showroomy są więc wygodne dla klientów, którzy mogą obejrzeć towar z każdej strony w zaciszu swojego domu. Dodatkowo, oprócz tego, że są wygodne i zawierają opisy produktów, to są interesujące ze względu na animacje, które dają wrażenie przemieszczania się po sklepie czy salonie wystawowym.

Wirtualny showroom

Obszar działań

Frankfurt, Dusseldorf, Monachium, Norymberga, Berlin, Hannover, Stuttgart, Kolonia, Londyn, Paryż, Barcelona, Mediolan, Dubaj, Monako, Kazachstan, Norwegia, Szwecja, Włochy