Producent stoisk targowych

Event Logistica

Pokój konferencyjny online na spotkania, wideorozmowy i wideokonferencje

Pokój konferencyjny online

Aplikacje i programy służące do przeprowadzania spotkań online to duże ułatwienie oraz rozwiązanie problemu ograniczeń dotyczących zgromadzeń. Takim narzędziem jest pokój konferencyjny online, dzięki któremu uczestnicy będą mogli wziąć udział w wybranym wydarzeniu, nawet jeśli stacjonarne spotkanie zostało odwołane.

Pokój konferencyjny – dla kogo?

Sale online przeznaczone są do organizowania zebrań pracowników, spotkań biznesowych, konferencji, szkoleń i wielu innych wydarzeń, które wymagają zebrania grupy osób w jednym miejscu. Poprzez to narzędzie można również przeprowadzić spotkanie tylko z jedną osobą, np. z szefem czy rozmowę kwalifikacyjną. Każda wideorozmowa może odbyć się w komfortowych warunkach, bez zakłóceń, jeśli tylko sala konferencyjna online została wyposażona w przydatne funkcje. Żadna konferencja online nie może odbyć się bez czatu, poprzez który uczestnicy mogą się komunikować. Natomiast szkolenia online będą przystępniejsze dzięki opcji udostępniania ekranu, która umożliwia pokazanie odbiorcom prezentacji. Pokój konferencyjny ma szerokie zastosowanie i może być wykorzystywany w różnorodnych celach.

Wirtualna przestrzeń służąca spotkaniom może być wykorzystywana w różnego rodzaju branżach lub w wydarzeniach edukacyjnych. Mogą z niej korzystać małe grupy osób, np. do zebrań firmowych, lub większe m.in. do konferencji naukowych, szkoleń.

Pokój konferencyjny online – jak to działa?

Do obsługi pokoju konferencyjnego online wystarczy połączenie z internetem oraz specjalna aplikacja, dostępna także dla osób zaproszonych. Osoba prowadząca spotkanie jest widoczna przez kamerkę, może także pokazać swój ekran odbiorcom, aby zobrazować to, o czym mówi. Narzędzie jest intuicyjne, wygodne w użytkowaniu, nie wymaga podejmowania skomplikowanej instalacji. Dodatkowo projekt graficzny jest estetyczny, dzięki czemu każda wideokonferencja może odbyć się w przyjemnych warunkach.

Wirtualna sala konferencyjna do spotkań i szkoleń online

Obszar działań

Frankfurt, Dusseldorf, Monachium, Norymberga, Berlin, Hannover, Stuttgart, Kolonia, Londyn, Paryż, Barcelona, Mediolan, Dubaj, Monako, Kazachstan, Norwegia, Szwecja, Włochy