Producent stoisk targowych

Event Logistica

Platforma targów online – podstawowe elementy

platforma na targi online
Targi wystawiennicze w formie wirtualnej zdobywają coraz większą popularność, ale udział w nich wymaga wcześniejszego przygotowania. Niezbędne każdemu wystawcy jest stoisko online, za pośrednictwem którego można przedstawiać zwiedzającym swoją ofertę oraz nawiązywać z nimi kontakt. W jakie elementy może być wyposażone wirtualne stoisko i które z nich są najistotniejsze?

Jakie możliwości zapewnia platforma targów online?

Proponowana przez specjalistów z Event Logistica platforma obsługująca wirtualne targi występuje w trzech wariantach, dzięki czemu może być dopasowana do potrzeb wystawcy. Mogą oni „zbudować” swoje stoisko z takich elementów jak: katalogi – do prezentowania oferty, filmy – również służące do podawania treści dotyczących firmy i produktów lub usług, quizy – w celu uatrakcyjnienia zwiedzającym pobytu na stoisku, spotkania video – by jeszcze lepiej i dokładniej zapoznać potencjalnych klientów z ofertą, czat – do kontaktu z osobami zainteresowanymi oraz zakładka z kontaktem, poprzez którą można przekierować zwiedzających na stronę internetową lub do mediów społecznościowych.

Najkorzystniejsze elementy stoiska online

Wybór opcji zależy przede wszystkim od oczekiwań wystawcy i jego pomysłu na pokazanie oferty. Wirtualne targi są okazją nie tylko do prezentacji oferty, ale i możliwością promocji całej firmy. Zdecydowanie największe znaczenie mają katalogi z dokładnymi danymi o produktach lub usługach. Warte uwagi są również filmy i spotkania video, ponieważ to ciekawy, mniej popularny sposób na szczegółowe opowiedzenie o propozycjach przygotowanych przez wystawcę. Targi online uniemożliwiają bezpośredni kontakt, dlatego duże znaczenie ma również czat obsługiwany przez pracownika firmy – w rozmowie z klientem może on rozwiać wątpliwości, pomóc w wyborze czy udzielić dodatkowych informacji.

Platforma wirtualnych targów i konferencji online

This website uses cookies to provide services at the highest level. Further use of the website means that you agree to their use.

Co Cię interesuje?

Stoisko targowe

Projekt i realizacja?

Wirtualne stoisko targowe

Projekt i realizacja?

Wirtualny Showroom

Projekt i realizacja?