Producent stoisk targowych

Event Logistica

Platforma targów online – podstawowe elementy

platforma na targi online
Targi wystawiennicze w formie wirtualnej zdobywają coraz większą popularność, ale udział w nich wymaga wcześniejszego przygotowania. Niezbędne każdemu wystawcy jest stoisko online, za pośrednictwem którego można przedstawiać zwiedzającym swoją ofertę oraz nawiązywać z nimi kontakt. W jakie elementy może być wyposażone wirtualne stoisko i które z nich są najistotniejsze?

Jakie możliwości zapewnia platforma targów online?

Proponowana przez specjalistów z Event Logistica platforma obsługująca wirtualne targi występuje w trzech wariantach, dzięki czemu może być dopasowana do potrzeb wystawcy. Mogą oni „zbudować” swoje stoisko z takich elementów jak: katalogi – do prezentowania oferty, filmy – również służące do podawania treści dotyczących firmy i produktów lub usług, quizy – w celu uatrakcyjnienia zwiedzającym pobytu na stoisku, spotkania video – by jeszcze lepiej i dokładniej zapoznać potencjalnych klientów z ofertą, czat – do kontaktu z osobami zainteresowanymi oraz zakładka z kontaktem, poprzez którą można przekierować zwiedzających na stronę internetową lub do mediów społecznościowych.

Najkorzystniejsze elementy stoiska online

Wybór opcji zależy przede wszystkim od oczekiwań wystawcy i jego pomysłu na pokazanie oferty. Wirtualne targi są okazją nie tylko do prezentacji oferty, ale i możliwością promocji całej firmy. Zdecydowanie największe znaczenie mają katalogi z dokładnymi danymi o produktach lub usługach. Warte uwagi są również filmy i spotkania video, ponieważ to ciekawy, mniej popularny sposób na szczegółowe opowiedzenie o propozycjach przygotowanych przez wystawcę. Targi online uniemożliwiają bezpośredni kontakt, dlatego duże znaczenie ma również czat obsługiwany przez pracownika firmy – w rozmowie z klientem może on rozwiać wątpliwości, pomóc w wyborze czy udzielić dodatkowych informacji.

Platforma wirtualnych targów i konferencji online

Obszar działań

Frankfurt, Dusseldorf, Monachium, Norymberga, Berlin, Hannover, Stuttgart, Kolonia, Londyn, Paryż, Barcelona, Mediolan, Dubaj, Monako, Kazachstan, Norwegia, Szwecja, Włochy