CONFERENCES      TRADE FAIRS      CONGRESSES

 
We can do much more. We encourage you to work with us!

MOST RECENT PROJECT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dobrze przygotowane stoisko targowe to niezwykle skuteczne narzędzie promocji

Właściwie wykorzystana obecność na targach, gdzie można skupić na sobie uwagę branżowych mediów i nawiązać bezpośrednie kontakty z wieloma kluczowymi klientami i kontrahentami, może przynieść niejednokrotnie lepsze efekty, niż wiele działań marketingowych prowadzonych w ciągu całego roku. Zaprezentowanie się na tego typu wydarzeniu to jednak przedsięwzięcie niezaczynające się w dniu wyjazdu i niekończące z chwilą powrotu. Niezbędne są rzetelne przygotowania, w czym efektowne i praktyczne stoiska targowe odgrywają kluczową rolę. To od nich zależy, czy zostaniemy dostrzeżeni pośród licznych konkurentów. Zadań, jakie muszą spełniać dobre stoiska wystawiennicze, jest kilka. Do najbardziej oczywistych należy przyciągnięcie uwagi gości targów – dlatego warto stosować konstrukcje oryginalne i okazałe. To jednak jeszcze za mało. Zrealizujemy swoje cele wówczas, gdy uda nam się wzbudzić ich zaufanie. To stanie się możliwe, gdy nasze stoisko targowe będzie stanowiło perfekcyjną oprawę, nie pozostawiającą żadnych wątpliwości co do profesjonalizmu promującego się przy jego użyciu podmiotu. Wreszcie, stoiska wystawiennicze powinny stanowić wygodne i funkcjonalne narzędzia pracy osób zajmujących się obsługą ekspozycji.

Firma Event Logistica to sprawdzony producent przygotowujący doskonałe stoiska targowe już od lat. Doskonale znamy więc potrzeby naszych Klientów i wiemy, jak wyjść im naprzeciw. Jednocześnie jednak jesteśmy otwarci nas wszystkie nowe pomysły – zdajemy sobie sprawę, że działania marketingowe to nieustanny wyścig, w którym każda nowa koncepcja może okazać się kluczem do sukcesu. Czas spędzony na targach będzie więc najbardziej owocny, jeśli pozwolą na to stoiska wystawiennicze łączące najlepsze dostępne rozwiązania techniczne z kreatywnym podejściem do nadawania im ostatecznej formy.

Jeśli w Państwa firmie potrzebne jest praktyczne i efektowne stoisko targowe, które można będzie wykorzystać podczas rozmaitych przedsięwzięć promocyjnych, serdecznie zapraszamy do kontaktu i przedstawienia nam swoich potrzeb – zaproponujemy rozwiązania, które dadzą Państwu istotny atut w walce o zainteresowanie potencjalnych klientów. O jakości naszej pracy przekonało się już wielu przedsiębiorców rozmaitych branż. Nie ustajemy w wysiłkach, by nie zawieść oczekiwań wszystkich kolejnych i wszystkie dostarczane przez nas stoiska targowe pozwalałyby uczynić każdy wyjazd na targi bądź inne działania tego rodzaju jak najbardziej udanym.