Producent stoisk targowych

Event Logistica

Construire des stands pour la foire de Paris – à quoi ça sert?

Stands d'exposition à Paris

Targi wystawiennicze za granicą to doskonała okazja, by zaprezentować ofertę swojej firmy na arenie międzynarodowej. Wyjazd na targi w Paryżu może okazać się szansą na zdobycie nowych klientów i partnerów biznesowych. Aby udział w targach był udany, należy się dobrze do nich przygotować, a jedną z ważnych kwestii jest wybór stoiska targowego. Jakie powinno być stoisko na targi w Paryżu 2020, 2021?

Możliwości aranżacji stoiska targowego

Targi we Francji to np. targi turystyczne czy targi tkanin w Paryżu. Organizowane są tam również targi wnętrzarskie Maison Objet, farmaceutyczne CPHI, optyczne Silmo czy spożywcze SIAL. Niezależnie od tematyki targów stoiska targowe w Paryżu powinny być wygodne w użytkowaniu i charakterystyczne wizualnie – by przyciągały spojrzenia zwiedzających. Warto przygotowania na wyjazd na targi w Paryżu 2021, 2022 rozpocząć właśnie od zlecenia wykonania projektu stoiska wystawienniczego.

Kluczowe znaczenie mają montaż i wykonanie stoiska, ponieważ to od nich zależy komfort jego użytkowania, sposób prezentacji towaru oraz umożliwienie osobom zainteresowanym na podejście do pracownika obsługującego stoisko. Jednak to niejedyny aspekt w wyborze stoiska. Można zdecydować także o jego wyposażeniu. Możliwe jest wypożyczenie krzeseł, różnej wielkości stolików, stojaków, regałów, wieszaka, multimediów, a także elementów do zaplecza socjalnego. Duże znaczenie ma także oświetlenie stoiska – powinno rozjaśniać najważniejsze jego fragmenty oraz oświetlać towary prezentowane na blatach.

Pamiętaj ­– dobrze jest planować udział w targach z wyprzedzeniem, dlatego wcale nie jest za wcześnie, by zacząć stopniowo organizować swój wyjazd na targi w Paryżu 2021, 2022.

 

Ce qui vous intéresse?

Stands d’exposition

Conception et exécution?

Stands d’exposition virtuels

Conception et mise en œuvre?

Showrooms virtuelles

Conception et mise en œuvre?

This website uses cookies to provide services at the highest level. Further use of the website means that you agree to their use.